Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet rávenni egy pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rávenni egy pasit?

Figyelt kérdés
Arra, hogy magától mondja el mit érez irántam. Rá akarom vezetni. Mit tegyek?

2012. nov. 26. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó példával elől jársz
2012. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kapcsolatba vagy a fiúval már? Vagy csak szeretnéd hogy ki alakuljon kettőtök között valami?
2012. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sake ***** válasza:
a kezét tedd oda ahova akarod..le fog esni neki mit akarsz....vagy nem..vagy bamba :D
2012. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kapcsolatban.
2012. nov. 26. 21:25
 5/8 ktk312 ***** válasza:

Bűvöld el! :) Én bármikor kimondom, de ha őszintén mondanám akkor ahhoz el kellene bűvölni egy lánynak :D

És hogy érhetné el? :)

A személyiségével/stílusával és ha aránylag néz ki valahogy, egy átlagos nő :) lány

2012. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én fiu vagyok de egyszer már megbántam hogy szerelmet vallottam egy lánynak.Többször ilyet nem csinálok, Ha télleg odavan érted te meg vissza egyszer úgy is kiböki az sz betűs szót csak légy türelemmel és add magad továbbra is vagy éreztesd vele hogy te szereted őt persze ne mond el neki. Fiúk szeretik ha ölelgetik őket. Megnyugtat minket. Persze vannak kivételek. :D
2012. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja bevallani az érzéseit ha még nem vagytok együtt. Egyelőre legyen elég az, hogy látod a viselkedésén. Te se mondd el a sajátjaid. Viselkedj úgy, hogy lássa, hogy tetszik neked, aztán majd ha együtt lesztek, akkor elmondhatjátok egy idő után :)

25L

2012. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki te...
2012. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!