Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, h. nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, h. nem szabad "megfutamodni" csak azért, mert egy lánynak van barátja?

Figyelt kérdés
Eddig mindig visszavonulót fújtam, ha kiderült, h. a kiszemelt lány már jár valakivel... Lehet, h. bátran, semmivel sem törődve folytatnom kellene az csábítást akkor is, ha kiderül, h. van barátja? Vagy hol van ennek a határa?
2012. nov. 25. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha az a célod, hogy fel akarsz kerülni mendenki "rohadt kis patkány" listájára. Hajrá!
2012. nov. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*mende monda mindenki
2012. nov. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont másé kell neked? Van ezer meg ezer szingli csaj..
2012. nov. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze! Addig nyomulj, amíg 99% nem lesz, hogy tényleg van barátja! :)
2012. nov. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első hülyeséget mondott. Itt inkább a lány hibás mert nem hűséges a barátjához. Persze ha tényleg elhajt akkor nem érdemes próbálkozni nála, de rengeteg oylan lány van pl aki azt a választ adja hogy:- Ja igen, van most valamim.--> ebből következik az hogy ha hagyod inkább úgy is valami másik hapsinál fog kikötni még aznap. Meg aztán rengeteg oylan láyn van aki csak bekamuzza ezzel tesztelve téged hogy mennyire vagy kitartó. Én azt modnom próbálkozz. Ha egyértelműen elutasít több próbálkozás után is akkor felejtős, ha nem akkor meg mehet a menet csak kapcsolatot ne igen létesíts iylen r*bancokkal:D


21/F

2012. nov. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg barátja van, akkor ezt illik tudomásul venni, és nem szétdúlni egy kapcsolatot önös érdekektől vezérelve.
2012. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hallod utolsó válaszoló:D Ha a csaj nem szerelmes a pasijába elöbb utobb úgy is megcsalja valakivel. Ha meg valaki szerelmes akkor az 5. próbálkozás után is elhajt. A lényeg hogy próbálkozni kell és lesz ami lesz.
2012. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőmre egy pasi nyomul,és elhajtja,majd én is,és még mindig próbálkozik,akkor már eléggé feltudna ba**ni aminél elborulhat az agyam.Szerintem bunkóság,várd meg míg szakítanak esetleg,ha szakítanak...én tuti szétcsapnám a srácot,lehet kövezni hogy az erőszak nem megoldás,de ha a szép szóból nem ért akkor idegesítő lenne.Még nem volt rá példa nálam:D
2012. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!