Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem 165cm-el?

Figyelt kérdés
kezdek bekattanni az egyedül léttől. minden csajnak minimum 175cm-es pasi kell. Ez szerintem annyira gáz. Miért kell ennek igy lennie?? Még a legkisebb lányoknak is ég meszelő kell még ha ropi is. kezdem azt érezni, hogy egy genetiaki szar hulladék vagyok aki feleslegesen jött a világra mert csak fájdalmat és szenvedést kap :(( a tükörben rondának látom magam, nem is nagyon járok el sehova inkább már csak otthon vagyok.
2012. nov. 23. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én például magasabb vagyok nálad, és szeretek magassarkút hordani, és úgy elég érdekes lenne!

De fel a fejjel, vannak alacsony lányok is :) Láttam már alacsony fiúkat is barátnővel :)

2012. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem égi meszelő. Én 160 vagyok, a barátom 165. Amint megláttam rögtön megtetszett még anno. Olyan aranyos volt, hogy kicsi volt a haverjai között:D
2012. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom kb 170, én 175, és egyáltalán nem zavar.. vagy keress alacsonyabb lányt, vagy olyat, aki tolerálja ezt a "bajt".. sajnos genetika, nem tehetsz semmiről. Én meg mindig is azt képzeltem, hogy nem jövök be egy fiúnak se a magasságom miatt. Csak várnom kellett picit.. Most már nem érdekel, mekkora vagyok, ekkora lettem, és kész. Vannak 190-200 cm-es rokonaim szép számmal, remélem, azért akkora nem leszek.


Amúgy hány éves vagy?


18/L

2012. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2012. nov. 23. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert megváltoztak a korok és benne a szépségideálok. Még őseink, ősapáink is sokszor csak 168 (1950 es években az volt az átlag)-170 körüli magasságig nőttek (régi pincékben alacsonyra tervezték a szemfödélt). Addig mára ez a magasság 175+ ra tevődött át. Aki ez alatt van, nehéz helyzetbe kerül és csak gyönyörő szemekkel, szabályos arccal tudja ezt kompenzálni.
2012. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

,,De fel a fejjel, vannak alacsony lányok is :) Láttam már alacsony fiúkat is barátnővel :)"


Kérdező, ezt az egyet ne hidd el, ez csak megtévasztés, újabb női praktika arra, hogy fel a fejjel. De közben arra gondol, hogy pokoli bajban van és haralmas hátrányban is vagy a csajozásban, mert alacsony vagy. Ez a dolog, hogy majd csak kellesz valakinek azt jelenti, hogy jajj Istenem bárkinek csek ne nekem kelljen ez az alacsony srác. Aztán a többi lány is így fog majd vélekedni, és ha eljutsz oda hogy 30-40 vagy sokkal több csaj fog a magasságod miatt elutasítani, akkor fogsz rájönni, hogy ez a majd csak kellesz valakinek, ez a nők egyik legnagyobb megtévesztő fegyvere. Bocs ha túl kemény voltam, de az igazságot akarod nem? Amúgy molekuláris biológus vagyok, sok kísérletet láttam már olvastam ezzel kapcsolatba. Szóval hihetsz nekem.

2012. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van több ember is a baráti körömben akik 165 körül mozognak és barátnőjük, feleségük van.


Legutóbbi "kocsmázás" alkalmával pedig egy srác kifejtette, hogy neki például a 170 centis lányok jönnek be, mert azokat jobban tudja csókolni. Ha például magasabb vagy alacsonyabb az már nem az igazi. Hát most mondd meg...

Nála például hátránnyal indul egy 170 alatti lány. (És itt most tekintsünk el a magassarkútól)


Szóval nem reménytelen, csak keresni kell és próbálkozni.


Viszont ez a "genetikai hulladék vagyok" és társai világfájdalom hozzáállás hihetetlen módon aláássa az esélyeidet szinte minden téren.

Tudom könnyebb mondani, de azért próbálj meg pozitívabban állni a dolgokhoz.

2012. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak 165cm magas vagyok, de tényleg nem kellünk úgy a lányoknak, mint a 180-200cm magas "királyok".

Figyelj, ha a lányok így lesz@rnak minket, akkor nekünk is így kell tennünk. Én nem akarok még egy megalázásban részt venni csak, mert nem vagyok elég magas és jó pasi külsőre. Ennyi felszínes lányt rég láttam, mint amennyi ma van, főleg a nagy városokban.

2012. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Csak még e-mellé szegény is vagyok. Kezdj el sportolni! Attól jobb lesz a kisugárzásod. Nekem már teljesen átvette a sport a nők iránti lelkesedésemet.
2014. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!