Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a fősulin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fősulin lehetetlen pasizni? Tippeket várok, hogy mégis hogyan sikerülhetne!

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy a fősulin miért nem tudok pasizni..Közlöm, nem vagyok csúnya. Egyszerűen ott nem tudok. De más csajnak megy..Mit csináljak, hogy a suliban a pasik kedvence legyek? Jó értelemben persze. Ne ribinek gondoljanak, hanem egy jó csajnak..mert az vagyok.
2012. nov. 24. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te ezt gondolod magadról,de ők másként látják.
2012. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tanulj, legyél aktív, öltözz szexisen, mosolyogj sokat!
2012. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér..sokat mosolygok...sztem jól öltözködöm..és az arcom is szép. Ezt mások mondták. De sztem is így van. Egyszerűen nem értem mi lehet a gond.
2012. nov. 24. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát most már én sem...
2012. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet mégsem vagy olyan szép.
2012. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel túl jóban vagy, senkivel nem lesz több. Ezt jegyezd meg.:P
2012. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik fősuli?
2012. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Közlöm, nem vagyok csúnya." "Ne ribinek gondoljanak, hanem egy jó csajnak..mert az vagyok."


Hát persze.


Milyen szép is lenne, ha valaki, aki fősulira jár azt a kérdést tenné fel, hogy hogyan boldoguljon, hogy jó jegyeket kapjon, mert fontos neki a jövője, hiszen azért jár oda.

Persze az ilyen kamu büfészakos, idiótáktól mit várjon az ember? Ha nem kellesz senkinek, akkor feltehetőleg mégsem vagy olyan jó csaj, mint hiszed. Erre nem gondoltál még? Persze, hogy nem, mert ahhoz agy is kéne.

2012. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha Pesten tanulsz, gyere BME-s bulikba, ott 6000 kocka fog lerohanni! :)


üdv, egy BME-s hallgató

2012. nov. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis milyen fősuli? Levelezőn tényleg nem sokat lehet, de ez erősen függ az összetételtől is.
2012. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!