Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác. Hogy tudhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Hogy tudhatnám meg, hogy van- e esélyem?

Figyelt kérdés
Pár hete beszélgetünk fb.-n, de élőben még nem találkoztunk. Nekem nagyon bejön, már próbáltam rá utalni is. Azt szeretném megtudni, hogy van e nála esélyem, de sajnos nem merem csak úgy megkérdezni. Mivel lány vagyok, nem akarom, hogy azt higgye nyomulok rá. Megkérdezzem tőle egyszerűen, vagy még én próbálkozzak, hátha magától ír valami olyat? Eléggé tanácstalan vagyok. Egyéb ötletek, hogy hogyan tudjam meg az ő érzéseit, illetve hogyan mondjam el az enyémeket? Előre is köszi :)
2012. nov. 23. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezz rá egyenesen, hogy mit gondol rólad
2012. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem túl nyomulós?? :/
2012. nov. 23. 16:18
 3/9 Fa Péter válasza:
Küld el a mesztelen képedet és kérdezd meg tőle hogy kiverte vagy nem. De jó ha csak annyit mondasz neki hogy kikasztrálnád. Egyből fel fog izgulni...
2012. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kor fiú lány ?
2012. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
idióta válaszokra nem volt szükségem -.- Amúgy mindketten 16 évesek vagyunk.
2012. nov. 23. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha találkoztok és majd kiderül, hogy összeilletek-e...

Élőben minden jobb.

2012. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy ideig biztosan nem tudubk találkozni élőben, szóval mindenképp face-en kell megoldani az ügyet. Help!
2012. nov. 23. 19:48
 8/9 A kérdező kommentje:
*tudunk
2012. nov. 23. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, sokat lendítene a dolgon, ha találkoznátok és megismernétek egymás személyiségét, viselkedését. Ezeket a dolgokat nem lehet fb-n eléggé felismerni, egy kép alapján kissé rizikós lehet a döntés...

Mindenképp találkozz vele, ha nem lehet mostanában, akkor beszéljetek meg egy időpontot valamikor később.

2012. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!