Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel mi a fenét akart elérni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mi a fenét akart elérni? (kopjak, vagy nyomuljak? )

Figyelt kérdés
Van egy csaj, többször megkeresett már ilyen mondvacsinált indokokkal, h pl. segítsek neki a háziban...stb. Nekem alapvetően nem jött be, de az együtt töltött idők során egy kicsit megkedveltem. Hát de még csak odáig jutottunk, h puszit adok neki ha találkozunk. Meg neten sokszor rámír. Na de most így rejtve kiírta a facebookjára h 'kapcsolatban' van. Na most nem vágom,h ez mi? Összejött volna valakivel? Mer én úgy tudom nincs senkije. Az is lehet h ezzel azt akarja elérni h nyomuljak rá? Azóta olyan furán viselkedik. Valamiért csak kitette. Lányok! Ti értitek ezt. Én nem sokat konyítok a női gondolkodáshoz, de olyan érzésem van, h itt valami bűzlik.
2012. nov. 20. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak barátkozni akart, és valóban kapcsolatban van. De szerintem, ha azt akarja elérni, hogy nyomulj rá, akkor említené, hogy pasija van, amikor együtt vagytok.
2012. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet amiatt mert azt akarja hogy nyomulj rá, de lehet amiatt is mert más srác is van a dologban.De amíg nincs kiírva a másik srác neve addig kirakhatta csak maga is. Amúgy hogy érted hogy furán viselkedik?
2012. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Lehetséges hogy csak féltékennyé akar tenni, de ha azóta nem beszélget veled, nem keresi a társaságod akkor valószínüleg összejött valakivel.
2012. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne megkérdezni, hogy "Te Mari, kivel vagy te kapcsolatban, he?"
2012. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyan fura a csaj. Tökre nem érdekelt, egy darabig észre se vettem, aztán az ő kezdeményezésére elkezdtünk találkozni, aztán elérte szép lassan, h érdekeljen. Aztán hopp egyszer csak ezt írja ki és egyik pillanatról a másikra olyan furán kezd viselkedni, kerül, meg a szemkontaktust is kerüli, olyan zavarban van. Elég csendes és zárkózott, talán félénk. De ennyire?
2012. nov. 20. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
És mi van, ha már megelőlegezte magának, hogy összejött a kérdezővel, és saját magára féltékeny? :D Ha egyszer állandóan beszéltek, neten is, puszit is adtok...
2012. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vágom, h ezzel valamit el akar érni, talán valami reakcióra vár, mer én makacsabb vagyok annál. Úgy teszek mintha nem tudnám. Végül is csak véletlenül vettem észre. Az üzenőfalán nem is látszik, csak az adatlapján. Tehát max az veszi észre aki rendszeresen megnézi az adatlapját. Tehát elvileg én nem is tudok róla.
2012. nov. 20. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
És veled azért még szokott talizni? Mert ha igen, meg amúgy is tuti tetszel neki, csak valaki lehet hogy zaklatja. Tehát valakit leakar rázni. Nem hiszem hogy téged! És azért fura mert cikinek érzi beszélni róla...
2012. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!