Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerre több fiúval. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre több fiúval. Vélemény?

Figyelt kérdés
Egyszerre több fiúval ismerkedek neten, mindegyikben más fogott meg... Szóval nagyon gázos, ha mindegyikkel talizgatok egyszer kétszer? Úgy gondolom, ha megtudom melyikkel érzem jobban magam és ő is velem könnyebb dönteni, mintha csak így netről eldöntöm, hogy melyik szimpibb és csak rá koncentrálok... csak kicsit hülyén érzem magam h egyiknap egyikkel talizok először, másik nap másikkal...

2012. nov. 20. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt a fiúknak és egyből megoldódik a dilemmád, ha én ezt megtudnám a csajjal szóba sem állnék többet:) De biztos a korom miatt van, öreg vagyok már:D:D 24F
2012. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, nekem is szarul esne... csak eggyel taliztam élőben közülök :D
2012. nov. 20. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond,hisz még egyikkel sem vagy együtt!

Képről meg netről nem igazán lehet valós képet kialakítani egy emberről,szerintem találkozz velük és aztán majd eldöntöd! :)

2012. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, mivel egyiküknek sem ígértél semmit. Miután találkoztál mindegyikükkel sokkal könnyebben eltudod majd dönteni, hogy melyiküktől akarsz esetleg többet.
2012. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt csinálnám, illetve csináltam is. Egyszerre 3 sráccal ismerkedtem meg, aztán élőben 2vel nem is jöttünk ki olyan jól, a harmadikkal pedig összejöttünk. Szerintem ez teljesen normális, és nem kell tudniuk a többiekről:D Persze ha már többször is talizgatsz egyszerre többel is, na igen, az már más kategória, de amíg csak ismerkedtek, addig belefér simán.
2012. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze, csak ismerkedünk, mivel netről ismerem őket, kiváncsi vagyok rájuk élőben, csak egyszerre több van ilyen. :D
2012. nov. 20. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Meg kell őket ismerned élőben is, mielőtt dönteni tudnál. Az, hogy valakivel beszélgetsz neten, az még nem jelenti, hogy örök hűséget fogadsz neki. Találkozz velük és válaszd ki, amelyik élőben a legjobban tetszik. 21/L
2012. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor elfogadható, ha egyiknek se ígértél még semmit és tudnak is egymásról.
2012. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!