Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 on éves nők, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 on éves nők, ti hogy gondolkodtok erről?

Figyelt kérdés

Ha bejövök neked, mint férfi, meg jó fej is vagyok csak látszik rajtam, hogy izgulok, attól még nem éreznéd magad kellemetlenül?

Mert hát ugye nekem kéne oldani a feszültséget, csak még tapasztalatlan vagyok.

25 éves létemre nem kéne már ilyennek lennem, meg ilyeneket kérdeznem:)


2012. nov. 19. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ha zavarban van egy pasi, attól én nem tudok feloldódni és őt sem tudom feloldani. ilyenekkel sosem lesz kapcsolatom.nekem.
2012. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

30 - as férfi vagyok, huszonévesen olyan izgulós voltam, mint te!


Rengeteg normális lány olyanra vágyik mint amilyen srác te vagy!


Viszont! Ezek nem a divat - és tisztelet a kivételnek! - de nem az üres divatcicák, akiket ilyen-olyan hülye szórakozóhelyen kell felszedni!


Menj el kirándulni korodbeliekkel, kulturális programokra, táncházba, és ott add magad, tisztán, azt, ami vagy, ne próbálj többet, sem kevesebbet adni, légy természetes, és meglátod, a normális lányok szomjaznak a normális pasikra, és nem a gátlásokat nézik, ha valóban értékes vagy!


A divatcicababák kedvenc szórakozása, hogy álszingliként kéretik magukat, és röhögnek a szingli "pasikon" a divathelyeken, de ők olyanok is, nem érdemelnek meg téged...


A minőségi lányokat meg fogod fogni, ne félj!

2012. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna abszolút!

Szerintem aranyos, ha valaki izgul, mert látszik, hogy sokat jelentek neki, meg nem vesz félvállról.

Ezen ne problémázz, nyugi, ez legyen a legkisebb baj veled!

2012. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Párom is hasonlóan izgulós, mint te. Eleinte nagyon aranyosnak tartottam, de hosszútávon lehet problémás, ha idővel sem múlik. Mi éppen ezen ügyködünk, majd elválik mennyi sikerrel.

Mindenképp türelmes, gondoskodó párt érdemes keresned =)

2012. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is izgulsó vagyok, és eleinte ez látszik is rajtam. Ha olyan a pasi, aki el tudja vonni a figyelmem arról, hoyg randin vagyok, és jól megy a beszélgetés, akkor semmi gond. A múltkor pont egy olyan pasival találkoztam, aki alig szólalt meg a "randin", na mellette kellemetlenül éreztem magam, pedig állítása szerint nem izgult, meg nem is látszott rajta.

Szerintem eleinte nem gáz, idővel elmúlik :), legalábbis ezt mondják a tapasztaltabbak, bár még nekem sincs benne sok tapasztalatom:O 20/L

2012. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok. Én is elég félénk, izgulós vagyok, ezért megértenélek, bár reménykedem benne, hogy később, ha jobban megismerjük egymást, oldódni fog a feszültség, és jól el tudunk beszélgetni. Ha sikerül normálisan kommunikálnunk és egyre inkább feloldódunk, akkor engem abszolút nem zavarna, ha az elején izgulsz. :)

Sokkal szimpibb az ilyen típusú fiú nekem, mint a nagyhangú, túlságosan magabiztos (nagyképű?) srácok.

2012. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akit ez zavar benned, attól örülj hogy megszabadulsz és nem rabolja az idődet feleslegesen!
2012. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!