Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol tudnék ismerkedni 20év körüli lányokkal?Buliba ritkán járok,és akkor sem ezért meg szerintem nem is találnék egy normális lányt sem ott,munka miatt nem sok időm van mostanában,nemigazán járok sok helyre akkoris inkább barátokkal vagy valamilyen ügyben,internet sem az igazi már....régebben két elég komoly kapcsolat is sikerült neten keresztül de mostanában már alig lehet még beszélgetni is... mindenki elvan szállva magától.Van esetleg tippetek mit is tudnék csinálni? Esetleg vác környéki lányok valaki?
2012. nov. 18. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha normális intelligens lányt szeretnél keresni, akkor menj el egy könyvtárba. Ha látsz egy csajt valahol ülve olvasni egy asztalnál, menj oda, és kérdezd meg, hogy oda ülhetsz-e mellé. El tudsz kezdeni egy beszélgetést idegen lánnyal?
2012. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a könyvtár annyira nemjó... mindenki csendben tanul vagy épp olvas,sugdolózva pedig nem a legjobb beszélgetni.Persze eltudok kezdeni,csak úgy nemigazán hogy meglátom és odamegyek hozzá....de ha valamilyen módon egymás közelében vagyunk,esetleg ugyan azt csináljuk vagy bármi akkor már semmi gond.Valamilyen részben ezért is szerettem neten ismerkedni beszéltünk pár napig aztán találkozáskor már olyan mintha mindig is ismertem volna.
2012. nov. 18. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen kicsi a világ:)

Vácon lakom.

Egyébként ismerkedni lányokkal csak úgy lehet,ha kezdeményezel,hiszen te vagy a pasi.

2012. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudod mit mondott erre nekem egy srác?


"Én menjek oda a lányhoz? A lány talán többet ér? Ugyan. Esélyegyenlőség van. Neki is ugyanannyiból tart odajüönni hozzám, mint nekem."


És csodálkozik, hogy a kutya sem néz rá:D

Egyébként jó ötlet a könyvtár hidd el, ott nem elszállós kis p.csák vannak, hanem értelmes lányok.

2012. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Persze eltudok kezdeni,csak úgy nemigazán hogy meglátom és odamegyek hozzá"


Pedig hidd el ezzel lehet a legnagyobb sikereket elérni. Ha belenézel egy lány szemében 3 másodpercen belül oda kell menned hozzá, és mondani valamit neki, tök mindegy, hogy mit. Lényegesebben előnyösebb helyzetben leszel nála, ha látja, hogy spontán srác vagy, és nem egy olyan láma, aki csak szemezget vele.

2012. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát látod :)

Persze ez oké ezzel tiszában vagyok,de nézzük pl a netet,szoktam néha nézelődni fészen és egész jól letudom szűrni képek adatlap alapján nagyjából milyen is lehet az illető és valami ok mindig van ami miatt inkább megsem próbálom:túl beképzelt,nagyon pénzes,túl szép,messze lakik,sokat bulizik stb.

2012. nov. 18. 23:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami,főleg ha a szemébenézek az az egy amire eddig minden lány azt mondta hogy odavan érte,csak sajna nemigazán járok mostanság semerre csak elég ritkán és így nemegyszerű...
2012. nov. 18. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit nem szeretek a netes ismerkedésben? Olyan képeket küldenek magukról az emberek, ami nem teljesen valóságos. 100 képből küld egy olyan képet, ami nagyon jól sikerült, de az életben mintha nem is rá hasonlítana. Volt egy csaj, az volt a trükkje, hogy kicsit lehajtotta a fejét, és úgy nézett bele a gépbe. Hát az életben tökre másképp nézett ki, olyan vastag volt az álla mint egy pasinak. Ezért hajtogatta le a fejét minden képen, hogy ne lehessen észrevenni, mennyire aránytalanul vaskos az álla.
2012. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is feltűnt már hogy a képek és a valóság nem teljesen egyezik,élőben valahogy mindenki kicsit mondjuk úgy csúnyább,de ettől függetlenül eddig 90%-ban nem csalódtam,lehet másabb mint képeken és nem tetszik annyira de ha bejön és jól elvagyunk akkor semmi gond,ha mégsem tetszik akkoris azért próbálom jólérezni magam aztán vagy nem találkozunk többet vagy csak jóban maradunk.
2012. nov. 19. 00:09
 10/10 anonim válasza:
A könyvtàr nem rosz, de pl ha jàrsz valamilyen tanfolyamra is hasznos lehet. A kezdeményezésrõl annyit, hogy azért tudni kell a jelekbõl olvasni kinél érdemes pròbàlkoznod. Bàrki bàrmit mond a làny kezdeti hozzààllàsàtòl és jelzéseitõl függnek a dolgok. Kepeszthetsz ha a làny elfordul tõled ha nincs meg a visszajelzés akkor negatìv a dolog. Az meg hogy te erolteted mert te vagy a férfi nem sül el utàna jòl.
2012. nov. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!