Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A helyes pasi ha belül rohad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes pasi ha belül rohad, akkor is simán eljut legalább egy éjszakás kalandig a legtöbb csajjal, de ha ocsmány a pasi, akkor neki mi fog jutni?

Figyelt kérdés
Mert ha nem helyes, akkor egy éjszakásra esélye sem lesz, hosszútávra meg végképp nem, mert hosszútávra csak a helyes, belülről is rendben lévő pasi kell. Tehát én így fogom fel. Helyes és jó belsővel rendelkező pasi=hosszútáv, helyes, de romlott belső=egy éjszakás, ronda- jó belső= pedig jobb ha berendezkedik a magányra. Van benn ráció? Mit lehet tenni, hogy ez megváltozzon és a rondánál ne a külsőt nézzék a lányok? Mert valamilyen szinten mind azt nézi, és ha távol áll nagyon külsőre az a pasi (nem kövér, de nem is sovány, csak furcsa arca van) a megszokott egyetemes szépségideáltól, akkor igen nagy pácba kerül az a pasi. Hányszor de hányszor megfigyeltem már azt is, hogy van pl egyetemeken lányos szobák, ahol van 4 csaj, akik minden másnap az egyetem partyba járnak. Ilyenkor mindig feljön hozzájuk 15-20 pasi iszogatni stb, de estére már a 15 ből csak 2-3 pasi marad csak ott aki a legmagasabb, leghelyesebb, legbradpittesebb vagy legjohnnydeppesebb. Az pedig megint butaság, hogy más jönne be nekik, mert előre egymás között kibeszélik, hogy ki a leghelyesebb (2-3 pasi) a 15 közül és csak az marad ott este megszúrni a csajt, csajokat. A szabálytalan arcúak, olyankor bármit is adnak elő esténként azoknak a lányoknak, bárhogyan is fűzik őket, akkor is aznap este is úgy mennek vissza a szobájukba, hogy ha megvesznek is, akkor is csak marok marcsa lesz a hálótársuk akkor is.
2012. nov. 17. 11:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
főleg ha külső alapján beletartozol abba a kategóriába hogy bizonyithasd, hogy te jófej vagy Xd mert amúgy k.rvára leszarnak :D
2012. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt tapasztalom, hogy ha külsőre nem tetszel (márpedig csak a leghelyesebbek tetszenek nekik), akkor nem nagyon akarnak rá esélyt adni, hogy megmutasd, milyen humoros, bőbeszédű vagy. Akkor mindig elküldenek, hogy haggggyyyjjál már légyszíves, nem érted, hogy nem akarod tőled semmit sem?
2012. nov. 18. 12:11
 13/16 A kérdező kommentje:
Most nézem a futsal vbt is, és Kolumbia a bronzmeccsen 2-0 ás hátrányban van Olaszországgal szemben 5 perccel a vége előtt. A kolumbiai csatár trükközget, próbál színes dolgokat mutatni, de hiába szép és jó, ha hasztalan a dolog és nincs gól belőle. Így van a csajozásban is szerintem, hiába trükközöl, mondasz bármit, humorzsák is lehet, ha taszítod a csajt külsőre, akkor nem lesz eredménye. Max annyi, hogy szereztél pár vicces percet a csajnak, de lyukba nem lőttél. Persze a legtöbb lány már nem is nagyon hajlandó arra sem, hogy végighallgassa a vicceidet, ha nem tetszel neki.
2012. nov. 18. 12:17
 14/16 anonim ***** válasza:
ennyi. érdemesebb "vidéki" lánynál próbálkozni ott valamivel több az esély. persze ez nem jelenti azt,hogy vidéki lányoknak nem lehet naagy igényeik, de talán több az esély hogy találsz egy csajt aki asszonynak való is lehet majd.
2012. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 3 éve jöttem össze életem nagy szerelmével (20vagyokéslány) , akkoriban eléggé tapadtak rám a fiúk, meg még mostanság is. Azért írtam ezt le, mert az én haverjaim anno,mikor összejöttem azzal a fiúval megpróbáltak lebeszélni, hogy nekem ezerszer jobb pasim lehetne, mert ilyenjól meg olyanjól nézek ki. A srácnak előttem nem volt kapcsolata sem, nagyon tapasztalatlan volt, de én bírtam belsőleg, és tetszett ez a tapasztalatlansága, mert kihívásnak tekintettem,hogy majd velem éli meg a jó dolgokat,meg taníthatom. És ő rondának tartotta magát, meg sokan furán néztek ránk... engem viszont nem érdekelt, mert szerettem, igen , a belsőjébe szerettem bele. És folyamatosan "kikupálódott" mellettem, és mindenki megszokta, mostarra már annyi önbizalmat szerzett mellettem,hogy nagyon sok lány őt akarja...azóta amúgy vége a kapcsolatnak, bár még mindig szeretem, de ez más téma.. :) a lényeg, hogy most jöttem össze egy sráccal. Full ugyanaz a szitu, mint az előzőnél, nem ismétlem magam. De azért írtam le,hogy hidd el vannak lányok , akik nem bányarémek, hanem szépek, és normálisak, ezáltal pedig nem a szépfiúkra buknak. Én pl ezzel úgy vagyok , hogy látok egy ilyen alfahím szépfiút, ránézek, de nem úgy hogy kiesik a szemem,meg folyik a nyálam, hanem megjegyzem magamba, hogy oké, ő az a típus, akibe én nem bíznék meg, meg nem kezdenék vele, ugyanis kell a fenének a folyamatos idegeskedés,hogy mikor csal meg egy jobb csajjal..! úgyhogy nálam labdába sem rúghatnának az ilyen szépfiúk. Pedig nem vagyok bányarém. :) Bocsi a hosszú válaszért. Hidd el,valahol vár valaki ;)
2012. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne beszéld be magadnak azt, hogy csak akkor lehetsz boldog ember, ha tetszel a csajoknak. Akkor nem fogsz annyit rágódni ezeken a hülyeségeken.
2012. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!