Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsam le suliba, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam le suliba, és hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliba aki tetszik nekem, egy évvel idősebb mint én,már 1x beszéltünk...de mindig a barátnőjével mászkál és nem tudom hogy szólítsam meg, hogy hívjam el hogy csak ketten legyünk meg egyáltalán hogy mondjam meg neki hogy tetszik nekem?

17/f



2012. nov. 16. 23:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Vondd be az egyik haverod aki elhvivja a neked tetsző lány barátnőjét,és hidd el, a többi szívből jön majd.:)
2012. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ádám_111 válasza:
Ja az előző hozzászólás hatásos! Elhívja a barátod a lány barátnőjét. Nem azonnal hanem egy kicsit később odamész hozzá. Figyelj arra is, hogy ne menjen el másokhoz, vagy ha indulna valakikhez érd utól! Kérdezd meg hogy van vagy milyen órájuk lesz vagy valami hasonló töltelék kérdést. (hagyd szóhoz jutni) Utána írd körül, hogy mit érzel iránta és csak a végén mond ki, hogy nagyon tetszik neked! Várd meg a reakcióját és kérdezz rá finoman, hogy van e kedve eljönni valahová. Cím telefonszám csere és HATALMAS MOSOLY!!!! :)
2012. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csillámf*szláma~ válasza:
Kulálj rá a barátnőjére, és akkor biztos békén hagy titeket és mehettek tojásrántottát sütni!
2012. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!