Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok szakítani, csak két hónapnyi időre van szükségem? Többit lent!

Figyelt kérdés

Szintén meleg srácok tanácsát várnám vagy akár heterókét is akik voltak már hasonlóban.

1 hónapja ismertem meg egy helyes srácot, nagyon jó fej, kedves, sokat leveleztünk, szinte minden nap.

Szeretet volna találkozni velem, de én egy hónapnyi időt kértem, ami most lejárt novemberben.

Azt tudnotok kel nagyon rossz passzba voltam, vagyok még most is, nehéz így leírni röviden, munkanélküli vok és sok mindent helyre kell hozni életemben és csak ha ezek sikerültek utána tudom csak elképzelni a kapcsolatot valakivel.

Jó persze , tudom, hogy ettől talizhatnék vele, de nem menne, lehet azért mert azt akarom, hogy tökéletes állapotban lásson, egy mosolygós srácot, aki kedves és nem depis. éppen.

Nem tudom hogy írjam meg neki, hogy ez évben már nem akarok sem alkalmit, se mást senkivel.

Nem akarom hogy azt higgye csak szórakozom vele, mert nem így van, tényleg szeretnék majd vele lenni, de nem most még.

lehet kicsit öntelten hangzik, de attól nem félek hogy talál mást magának, max. alkalmit.

Hogy írjam meg neki mindezt, hogy ne bántsam meg, ne higgye hogy csak szórakozok, nem akarok neki fájdalmat okozni, sokat csalódott már.


2012. nov. 16. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt írd meg Neki, amit itt leírtál: rossz passz, munkanélküliség, elrontott dolgok helyrehozása stb. Ha arra törekszel, hogy tökéletes állapotban lásson, határos a hazugsággal, mindketten csalódhattok. Az ember hol jó, hol rosszabb állapotban van, nem mindig a tökéletesben. A tartós barátság, illetve kapcsolat titka az őszinteség, ebbe pedig beletartozik az is, hogy vállaljuk a rosszabb napokat, gyengeségeinket is.
2012. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!