Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
TetsZik nekem és azt hiszem én is neki. Már egy márszor néztem órán ő is rám nézett. Mit tegyek?
2012. nov. 15. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólongass be neki, nyilvánosan alázd meg, és ha erre reagál mutass közömbösséget. Ezután ő is ír majd ide, hogy "van egy srác, aki tök bunkó vele meg minden", de mégis valamiért úgy érzi vonzódik hozzá, ez normális? Ekkor visszaírnak neki, hogy ilyen korban ez normális és próbálja megbeszélni veled. Na, akkor majd valami kamu indokkal dumálni fogtok, innentől már sínen vagy. Hajrá!
2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esetleg beszélj vele?!
2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
Szúrd meg.
2012. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Honorare ***** válasza:

?! hivd el

-moziba!

-udizni!

-kocsmazni!

-templomba!

-tanulni!

-¨logni!¨

-buliba!

-betorni!

-lopni!

-MTé...

2012. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
verd ki előtte :D
2012. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Honorare ***** válasza:

ma 22:47


you WIN!!!!! XD

2012. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
házi nyúlra nem lövünk.. de te tudod... tapasztalatból mondom milyen szar ha egy suliba jársz valakivel akivel volt valami köztetek.. nagyon nagyon nagyon nagyon szar... :SS
2012. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az vall egy normális fiúra, aki megtmondja neki az igazat és nem adja fel. ha látod hogy nagyon nem jössz be neki akkor próbáld Nagyon-nagyon szép szavakkal elcsábítani :)
2012. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!