Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az szerintetek semennyi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek semennyi sem esztétikus ha egy fiúnak a felső ajka előrébb áll, mint az alsó?

Figyelt kérdés

Eléggé húsosak, két oldalt a szám sarkában is látszik, hogy eléggé vaskos a szám. Amit nem tudok, hogy mitől lehet, mert egyáltalán nem vagyok kövér, nincs elhízva az arcom. Gond ez valamennyire?


[link]


2012. nov. 15. 08:26
1 2 3
 1/25 Fülünyúl ***** válasza:
Azért látom sokan unatkoznak az életben. :) A szád profiljának elemzése helyett inkább ragassz maketteket vagy gyűjts bélyeget. :)
2012. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
a képet nézve nem látom azt amit te eltúlzol magadnak ... szóval nem gond ... egyébként pedig valószínűleg az állkapcsod felső része áll kicsit előbbre mint az alsó ... ezt gyerekkorban egy fajta fogszabályzással lehet némileg módosítani ... de mégegyszer mondom nem szembetűnő
2012. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Alig látszik, sztem nemgond. :) jobb mintha az alsó lenne előrébb. Mondjuk tényleg alig észrevehető, nemtudom neked mi a gondod vele :D (és szép színe van a szemednek...már amennyire látszik :P) 17l
2012. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem a te korosztályod vagyok, elég szépek tényleg a szemeim. 28 vagyok már sajnos.
2012. nov. 15. 10:37
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket mindhármótoknak.
2012. nov. 15. 10:39
 6/25 anonim ***** válasza:

"elég szépek tényleg a szemeim"


Ezen nevettem :)

önbizalmad is van,nem baj

2012. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ilyesmi a szemem. Annyira nem csúnya remélem, egy 28 éves öregembertől.


[link]


[link]

2012. nov. 15. 11:06
 8/25 A kérdező kommentje:
Na pá.
2012. nov. 15. 11:07
 9/25 anonim ***** válasza:

Húha nincs gond! Jóképű vagy.


Ha szaba egy megjegyzést,rövidebb(tüsi) haj jól állna!

2012. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
nemtom mi a baj ezzel a szájjal, szerintem cuki xD (na jó, ilyet fiúkra nem illik mondani, elnézést)
2012. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!