Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz egyedul bemenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egyedul bemenni egy lánynak egy bárba?

Figyelt kérdés

Előszor is nem Magyarországrol van szó, az usaban élek. A kedvenc heyünkon nagyon tetszik egy pultos és valószínűleg ő is észrevette már, h máskent nézek rá kicsit. Most kijöttem sétálni (a baártaimfáradtságra hivatkozva otthon maradtak) és gondoltam bemehetnék, ihatnék egy sört és akár beszelhetnénk is. Máskor nagyon elfoglalt, nem nagyon nyilik rá lehetőség. Ma szerda van, úgyhogy nem is hiszem, hogy sokan lennének.

Egyszer mikor a kültéri pulton volt, akkor egy picit volt alkalma közeledni, de csak egy picit. Egyébkent egyszer azt is mondta, a ház vendege voltam.:) meg mindig próbál valahogy kedvezni nekem.



Mi a velemenyetek?:))



2012. nov. 15. 05:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én jártam régen egyedül is elitt sörbárba ha a barátaim nem értek rá. Ismertem a pultoscsajt is. Tök aranyosak voltak. Ment a zene. Megittam egy-két cappuccino-t vagy őszibaracklét, esetleg egy kis baileys-t. Ma már nem mennék el. Főként mert nincs olyan hely, ami ismerős és ismeretlen helyre én sem térek be egyedül, mint nő.


35L

2012. nov. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér.Ha már közeledett picit akkor olyan rossz vége nem lehet szerintem. :)
2012. nov. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itthon sem lenne akadálya, de az usa-ban meg pláne nincs. :)

Nyugodtan menj be, és guríts le egy ... inkább martinivel próbálkozz, arra tud tenni díszítést, s abból még több kiderülhet...:)

2012. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz... lehet még Chuck Bass-el is összefutsz ;)
2012. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!