Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek biztos vagyok benne, hogy tetszem, mert ha néha látom az utcán, akkor a nézéséből egyértelmű, meg Fb- on is kedveli néhány képemet. Sajnos személyesen még nem ismerem, csak egy helyen lakunk és van nagyon sok közös ismerősünk, de beszélni még sosem beszéltem vele. Hogyan adhatnám a tudtára, hogy nekem is tetszik és nyugodtan lépjen az ügy érdekében?
2012. nov. 11. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem miért nincs soha ilyen lány a közelemben?
2012. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lájkolgasd az állapotait és a képeit majd leesik neki,esetleg a látod őt és pont néz téged mosolyogj
2012. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos van csak nem tudsz róla.
2012. nov. 11. 13:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mosolyogni mindig szoktam csak ő általában a haverjaival és úgy azért elég merész odamosolyogni úgy igazán 5-10 pasira. Nem nagyon szoktam kedvelgetni mások állapotait, úh az tényleg elég egyértelmű lenne. Csak félek, hogy attól még, hogy tetszem neki, nem biztos, hogy akarna is tőlem vmit.
2012. nov. 11. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"azért elég merész odamosolyogni úgy igazán 5-10 pasira."


Így kezdődik el egy igazi gang-bang. :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, hívd el moziba, vagy a kedvenc hobbijáról érdeklődési köréről beszélgess vele.

2012. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még sosem beszéltem vele, ha már beszélgetnénk nem lenne problémám.
2012. nov. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!