Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék vele össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék vele össze?

Figyelt kérdés
Még szerdán voltam egy másik iskolában egy kiállításon és nagyon untam magam. Odajött egy lány és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon helyes és kedves volt, szinte szerelem első látásra :). Nem tudom hogy ő mit érzett, de ő jött oda beszélgetni. A nevét megmondta meg is találtam facebookon. Hogyan tovább? Lehet esély arra hogy összejöjjünk? Már nagyon régóta vágyom egy barátnőre.
2012. febr. 25. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Van bajod az biztos. Én már írtam volna neki hamar, mielőtt elfelejt.
2012. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg írj rá..beszélgessetek, aztán hívd el valahova, és ott is beszélgessetek ,meg később mást is...ha érted mire gondolok..:))
2012. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bökd meg "face-n", asszem így ismerkednek a mai fiatalok.
2012. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mintapolgár válasza:

Csak írd,vagy mond meg neki milyen aranyos és szép lány,ha bejössz neki ő is hasonlókat fog írni vagy mondani,akkor már nyer ügyed van.

Utána remélem tudod mi a dolgod :)

2012. febr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!