Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, mi lesz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, mi lesz ha tényleg igaz a feltételezésem, és elveszi tőlem?

Figyelt kérdés

Nem túl régen ismerkedtem meg fiúval, aki elképesztően szimpatikus, szeretnivaló meg aranyos. Ugyanazon a szórakozóhelyen töltjük a hétvégi estéket és folyamatosan bámuljuk egymást, emellett meg rengeteget beszélünk messengeren és alkalomadtán szemtő-szemben is.(A fiú mellesleg egy végtelenül szerény meg csendes teremtmény.)

És most pénteken is adott volt a helyzet, hiszen egy ideig más asztalnál ültünk a barátnőmmel, aztán hosszas szemezés után odahívtak -van egy legjobb barátja és mindig vele jár ki, aki amúgy tetszik a barátnőmnek- leültünk és kezdtünk beszélgetni. Nekem sajnos elég rossz kedvem volt ezért elég hallgatag voltam, és így a barátnőm meg ő beszéltek folyamatosan és azóta azt érzem h a barátnőmnek ő is tetszik, csak nem meri nekem megmondani. Őszintén szólva rosszul esett kicsit, mert a láttam h direkt olyan témákat dob fel a lány amiről tudja -tőlem- hogy kötődik a fiúhoz.



#barátnő-barát
2012. nov. 11. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
:D Nincs olyan, hogy elveszi, ha pedig a barátnődet választja, az az ő döntése és semmi nem fogja befolyásolni.
2012. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem az igazi.
2012. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem minden embernek egyetlen igazi van, és én azt már megtaláltam.

Az emberek általában nem lehetnek az igazival.Sajnos én sem!

2012. nov. 11. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
a talpadra kellett volna állnod a kedvedtől függetlenül..
2012. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angel of Đeath válasza:
Az életed folyamán nem csak egyetlen ember lesz, akiről azt hiszed majd, hogy ő az igazi. De ezt majd te is ugyanúgy a saját példádon tanulod meg, mint mindenki más.
2012. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Ha valóban a barátnőd, betartja a legfőbb szabályt, miszerint nem nyúlhat a kiszemeltedhez.

2. Állj a sarkadra és ha valóban tetszik tegyél érte, hogy a tiéd legyen és ne tudjon legyőzni egy ilyen nő... Ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön, tegyél is érte.. Ha nem küzdesz semmiért, akkor semmit sem fogsz elérni az életben és a mérce egyre lejjebb és lejjebb csúszik észrevétlenül... Szóval sok sikert!!!

2012. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!