Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tehetnék? Velem randizik, de van barátja.

Figyelt kérdés

Sose próbálkoztam még olyan lánynál, akinek van barátja, eddig. Először nála se akartam, de nagyon sok időt együtt töltöttünk, és végül nagyon beleszerettem ebbe a lányba. Aztán egyszer amikor olyannak éreztem a helyzetet, megcsókoltam, azóta bármikor találkozunk, mindig ez van. (Ennél több nincs.) Látom rajta, hogy nagyon nem tudja, hogy mi legyen, és nem is akarom befolyásolni, hogy aztán később megbánja, így nem mondogatom neki, hogy szakítson meg hasonlók. De akkor mégis mit csináljak? Több éve tartó kapcsolata van egyébként, biztos nem fogja egyik napról a másikra elhagyni a srácot, együtt is élnek, de azt hiszem ezek után egyértelmű, hogy már nem szereti.

Továbbra is hívogassam ide-oda, és elég ennyi, a többit bízzam rá? Vagy lépnem kéne valamit?

És mielőtt jönnének a támadások, hogy mekkora r*banc ez a lány, meg engem is megcsalna ugyanígy, azelőtt leszögezném, hogy tisztában vagyok vele, hogy milyen típus és miért teszi ezt, és nem zavar. Ha összejönne velem, az már egy teljesen másik történet.


2012. okt. 17. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
mit tehetnél? szerintem gyakorold a sprintelést, mielőtt a barátja (teljesen jogosan) összetöri a fejedet.
2012. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress egy másik lányt. Függetlent !

Minek felesleges köröket futni ?

Ja, aztán el is vernek...:)

2012. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a helyedben jobban kihasználnám a helyzetet és meg is dugnám :) ha már ekkora ribanc, ez már nem igazán számíthat neki :D legközelebb találkozzatok a lakásodon és igyatok valamit :)


persze a lány barátját nagyon sajnálom, de a te szemszögedből nézve ez a legjobb verzió. a baj meg már amúgy is megtörtént, a lány csalja a barátját..

2012. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1, a csaj egy k*rva, én hagynám a vérbe (tudom, mondani könnyű)

2, jó esetben megver a barátja, rosszabb esetben...

3, neked van gusztusod egy olyan csajt csókolgatni, aki a tali előtt fél órával cummantotta le a pasiját bő nyállal? :D


Komolyra fordítva a szót: ismerős szituáció. A csaj nem fogja elhagyni a csávóját érted. Számodra egyértelmű, hogy nem szereti... az ötöslottó jövő heti nyerőszámait is tudod?

Itt a legnagyobbat valószínűleg a csaj fogja szívni - feltételezem, a barátja sem hülye. A lány érdekében soha többé nem kellene találkoznod vele.

Majd rájössz, miért írom ezeket.

2012. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!