Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet egy régóta ismert barátomnak?

Figyelt kérdés
hogyan mondjam el barátomnak,hogy én már többet érzek szimpla barátságnál:) hogyan kezdjek bele.vagy hogy mondjam el? :OO
2012. nov. 11. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:

milyen nemű dologról lenne szó?

mert nem teljesen egyértelmű most.

2012. nov. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lassan 1éve ismert fiúnak szeretném elmonadni,hogy én többet érzek barátságnál,akivel természetesen nagyon jól elvagyunk,de eddig sajnos csak mint barátok,viszont én beleszerettem :(
2012. nov. 11. 01:37
 3/8 anonim ***** válasza:

oké.

de még mindig nem derült ki,hogy te milyen nemű vagy.

ha meg nem írsz nemeket ebben a kategóriában,akkor automatikusan homár kérdésre kell gondolnom.

szóval ez a helyzet?

2012. nov. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lááány vagyok :D és ezért is kérdezem meg,mert lehet,hogy kicsit gáz,hogyha én vallanák neki szerelmet :\
2012. nov. 11. 01:47
 5/8 anonim ***** válasza:

na végre:).

hívd el moziba,vagy cukrászdába.

ha eljön az már alapból egy jó jel,és a viselkedéséből látni fogod,hogy leesett-e neki,hogy mi a pálya,vagy nem.

ha leesett neki,akkor egyszerűen megfogod a kezét és elmondod,hogy mi a helyzet.

2012. nov. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 11. 01:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj célozgatni rá. Esetleg kérdezd meg, hogy mit szólna, ha több lenne köztetek, mint barátság? A reakcióiból tudhatod meg, hogy tovább tudsz e lépni. Lehet, hogy neki is pont az a dilemmája, mint neked.

Persze kellő időzítéssel csináld.Elutasítás esetén sem szakad meg a barátság.


Egyébként én egyáltalán nem tartom ördögtől valónak, ha a lány kezdeményez. Ez nem minősít negatívan.

2012. nov. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én egyszer bevallottam egy fiúnak, hogy mit érzek, de elég rosszul sült el. :S No, nem azért, mert én mondtam el, hanem azért, mert kiderült, hogy ő másba szerelmes. Pedig azt hittem, hogy én tetszem neki, mert eléggé úgy viselkedett. Na mindegy.

Viszont legalább már nem kellett magamban tartogatnom tovább, így meg is könnyebbültem.


Szóval én azt tanácsolnám neked, hogy próbáld meg, legalább túl lennél rajta.

2012. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!