Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek szinte a lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek szinte a lányoktól?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és szinte félek a csajoktól. Már a szemükbe alig merek nézni.. tökre szégyenlős leszek meg minden előttük. Nem hiszem hogy egy régi csalódás miatt lehet ez mert nem volt még kapcsolatom. Az osztálytársaimhoz meg régebbi ismerősökhöz simán közeledek de idegen csajok előtt leblokkolok. Tudom volt már hasonló kérdés de ott nem találtam jó választ a kérdésemre: Mit lehet ezzel csinálni?


Jó lenne már egy barátnő meg minden (szerelmes is voltam már reménytelenül) de így nagyon nehezen lehet megoldani. Csomó haverom van, aki teljesen normálisan képes közeledni akár idegen lányokhoz is. Nekem meg szívem ver a négyszeresén ilyen helyzetbe...

mondjatok vmit, hogy mi ez meg hogyan változtassak rajta


Köszi a válaszokat :)


2009. aug. 13. 00:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Remélem az idő is segít majd, de ezt a csajokkal való beszélgetés dolgot kipróbálom :)
2009. aug. 15. 17:49
 12/21 anonim ***** válasza:
Az önbizalmadat csak a pici sikerek fogják meghozni...próbálkozni kell és ne keseredj el,többször nem jön össze mint szeretnéd de ezzel mindenki így van.Rengeteg csajszinak tetszeni fogsz Te is hidd el...kitartás!
2009. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha 2év elteltével sem megy, ajánlom h vonulj be katonának.
2009. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A lányok is félnek ám ennyi idősen :)

Ha egy kicsit gyakorolsz, erényt kovácsolhatsz a szégyenlősségedből, mivel úgyis túl sok az önmagát imádó, és gátlástalan fiú, szerintem tetszik a lányoknak ez a szégyenlősség. Én pl. ismerek olyat is, aki kifejezetten ezzel csajozik, nem tudom játszik-e vagy őszinte, de szégyenlősen lesüti a szemét, meg elcsuklik a hangja, és ez nagyon bejön :) pedig már jóval idősebb, mint te.

Persze az is csak akkor működik, ha tetszel a lánynak, de nem kell fennakadni, ha nem, majd lesz másik. Talán próbálkozz először olyannal, aki nem álmaid legszebb lánya, és akkor nem leszel teljesen kikészülve előtte :)

2009. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

20:23

21/L

2009. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj haver, én is ilyesmi tipus vagyok,de azért már kezdek bátrabb lenni. Húzzál le pár üveg sört és máris oda mersz menni a csajhoz és hidd el a duma is csak úgy fog ömleni belőled.
2009. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
én azért "félek" a csajoktól mert nem tudok miről beszélni nem jut eszembe olyankor semmi :S
2010. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
vigyáz mert ha így folytatod pedofil is lehetsz a végén.
2013. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
4 éves a kérdés, azóta minden megváltozott :D
2013. máj. 7. 21:45
 20/21 anonim ***** válasza:
akkor adhatnál tanácsokat
2014. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!