Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első talinál mi fér bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első talinál mi fér bele?

Figyelt kérdés
Mármint nem rég ismertem meg egy srácot és nagyon aranyos meg minden meg már minent tudunk egymásról.De ha legelőször taliznánk akkor szerintetek mi fér bele a puszin kívül?Csók még bele fér? vagy nem?
2009. aug. 12. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%
Ő nem kutyára,hanem lóra gondolt.A lovaknak van ám igazi nagy szerszámuk :D
2009. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
De a kutya megfelelő szerek hatására nyalni is tud, meg ugye a férfi nem biztos, hogy elviselné a lovat magában. >)
2009. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

uRIsten ..miert kell ennyire parasztnak lenni .. ?

nekem alt . mindig csok volt az elso tali vege , de most van 1 pasi , akivel nem akarom elkapkodni a dolgokat , annyira aranyos es meg mindig ck az arcpuszinal tartunk , es a kezenjarasnal , lehet elitelni vagy barmi , meg ense csinaltam soha ilyent , de erdemes kiprobalni mert mar 3 nap utan annyira vagyom ra h megcsokoljon h az mar .. =) de meg mindig huzza ;)) hajra neked ;)

2009. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a komikat !És még válaszokat!
2009. aug. 25. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!