Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak az első szülői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az első szülői talinál?

Figyelt kérdés
a keresztanyukám testvére az én barátomnak az anyukája,én ismerem a barátom szüleit már elég régota meg voltam is már náluk jópárszar,de a barátom nem ismeri az én szüleomet!De mivel Apukám árnyékolás technikával foglalkozik és a barátom apukája elkérte apukám számát hogy megbeszéljék mikor tudna átmenni szunyoghálot csinálni...:s és én is megyek majd vele a jövöhéten...de ugy izgulok...:s ott lesz barátom is meg apukája is anyukája is:/ nagyon izgulok...tudtok valami tanácsot adni...ilyen helyzetben mit szokás csinálni?vagy hogy mien reakciokra számitsak?!
2008. aug. 15. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem kell izgulni!Ezen mindenki átesik!Légy laza kedves,porbálj csatlakozni a beszélgetésbe!Ha megkinálnak valmivel akkor fogadd el mert nem mindenki szereti ha visszautasitják!Plána az anyukák!:)Röviden ennyi!Sok sikert!Csak légy természetes ne játsz szerepet!:)
2008. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oksy,köszi a választ :) majd igyekszem!
2008. aug. 15. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetőleg, ne legyél kihívó (öltözködésre, sminkre gondolok). Semmiképp ne rágózz, sztem nem szeretik ha azzal beszélgetsz velük. És ne nyald-fald a barátod előttük, a puszi is elég. És semmiképp se tegezd le őket, akármilyen fiatalok, hacsak nem kérik tőled. Ja és mosolyogj sokat!! :)
2008. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én már taliztam a szüleivel ismernek régóta azzal nincs gond...csak hogy most fogják megismerni a szülei az apukámat! És ez olyan kínos eddig még egy barátom szülei sem talizott az én apukámmal vagy anyukámmal!
2008. aug. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!