Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még rajtam kívül olyan szerencsétlen alak, akinek 10 év próbálkozás után sem jött össze egyetlen randi sem? Sem élőben sem neten.

Figyelt kérdés
Lassan közeledek Odüsszeuszi félidőmhöz (10 év kemény harc Trójáért, majd most jön 10 év bolyongás?) Szerintetek mikor jön el az az idő vagy pont az ember életében, ami után érdemes tényleg feladni?
2012. nov. 6. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy túl nagyok az igényeid és olyan nőknél próbálkozol akik nem a te súlycsoportodba tartoznak. Kicsit add lejjebb, attól, hogy 1 nő nem fullos bombázó még lehet vele jó minden.
2012. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igényleadást nem nagyon értem. Tegyük fel, hogy adódna lehetőségem olyan nővel kapcsolatot kialakítani, aki egyáltalán nem vonz, sőt taszít, az működőképes kapcsolat lehetne ? Tisztességes dolog volna a részemről olyasvalakinek udvarolni, aki egyáltalán nem az esetem?

Nehéz kérdés. Eddig olyanoknál próbálkoztam akiknél volt valami ami tetszett külsőleg, illetve belsőleg is.

Egy nagy "Don Juan" nekem egyszer azt mondta az az igazi kihívás, a legnehezebb, ha olyannal próbálsz meg szexuális kapcsolatot létesíteni, aki taszít. Szerintem igaza van.

2012. nov. 11. 13:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, leteznek meg csunya emberek rajtad kivul is a vilagon.
2012. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, azt hiszem jól látja, tényleg itt van a kutya elásva.
2012. nov. 11. 13:57
 15/16 Tyler913 ***** válasza:

Na,akkor pár dolog:

1. Hány éves vagy?

2. Hogyan öltözködsz?

3. Milyen gyakran próbálkozol lányokkal ismerkedni?

4. Írd le az utolsó élményedet. Hogyan próbálkoztál?

2012. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt(van) ilyen problémám. A mai világunkban nagyon fontos az, hogy ki vagy, ha érted mire gondolok. Néha elég, ha jól tudod mutatni, hogy te vagy a főnyeremény.

Azokkal, meg akik el se mennek a randira, ne is vergődj. Már az is bunkóság ha késik valaki, nem hogy ha el se megy. Engem egyszer várattak meg, annyit is ért az illető. Hogy elszomorítsalak, az ismerkedés is nehéz, de ami utána jön, néha maga a pokol. A jó párkapcsolathoz szerencse is kell. Úgy veszem észre, ritka dolog az, hogy mindkét fél tiszta szerelemmel érezzen a másik iránt. Lehet sokan megcáfolnak majd, de Ők a szerencsések. 39F

2012. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!