Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még rajtam kívül olyan szerencsétlen alak, akinek 10 év próbálkozás után sem jött össze egyetlen randi sem? Sem élőben sem neten.

Figyelt kérdés
Lassan közeledek Odüsszeuszi félidőmhöz (10 év kemény harc Trójáért, majd most jön 10 év bolyongás?) Szerintetek mikor jön el az az idő vagy pont az ember életében, ami után érdemes tényleg feladni?
2012. nov. 6. 10:37
1 2
 1/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
91%
Biztos van hozzád hasonló. A helyedben taktikát változtatnék. Kicsit törődj magaddal, a barátaiddal, felejtsd el egy ideig a csajokat. Járkálj el minden felé. Hagyd, hogy rád találjon a szerelem, ha adsz neki esélyt, akkor rád fog!
2012. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem feltétlenül az évek számítanak. Ha 10 év alatt 10-szer próbálkoztál, akkor az nem túl jó arány. Sokkal fontosabb az, hogy hány visszautasítást kaptál. Ha több, mint 100-at, az már elég rossz.

Gondolj bele, hogy mi az oka a sikertelenségednek? Nincs elég önbizalmad? Nem tudsz beszélgetni csajokkal? Ezen lehet segíteni, viszonylag könnyen.

Nem jó a testalkatod? Ezen is lehet változtatni kemény munkával.

Alacsony vagy és ronda az arcod? Akkor felejtsd el az előzőeket, és nyugodtan ad fel a próbálkozást, mert ilyen jegyekkel a lányok szemében selejtnek számítasz.

2012. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene ennyire görcsösen keresni..
2012. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Magas vagyok és inkább vékony mint átlagos, az emberekkel általában jól kijövök sokszor megnevettetem őket öregeket ifjakat egyaránt. Barátaimnak mind van párkapcsolata. Igazából azt mondták azért nincs esélyem mert mindenki látja, hogy egy komoly és hűséges ember vagyok. Most még nem kellenék senkinek, azzal nyugtatnak, hogy majd 30 éves korom után ha elérek egy magas rangot a hivatásomban akkor majd kelleni fogok a kiégett 30+-os sokgyerekes nőknek, mint egy balfék aki eltartaná őket. Én ezt nem szeretném, számomra nem annyira humoros mint számukra, de egyre inkább úgy érzem, hogy igazuk lesz.
2012. nov. 6. 10:59
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem keresek görcsösen, aki tetszik és tisztességes lánynak néz ki és egyedülálló azokat általában elhívom valami közös programra. (Színház, mozi, kirándulás, medencés party stb) Volt már aki igent is mondott, de mégsem jött el. A végén mindig meggondolják. Nem igazán értem hogy miért is. Azt mondják, hogy aranyos vagyok és nem akarnak megbántani.
2012. nov. 6. 11:02
 6/16 ASOT ***** válasza:
miért most hány éves vagy?
2012. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Én találkozom veled, ha akarod, jól kikérdezlek, és ha rájövök min kell változtatnod, ha kell egyáltán, akkor megmondom. 27/ l
2012. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ez tényleg furcsa, valamit biztos nem jol csinálsz. Viszont amit az utolsó lány irt nem hülyeség. Érdemes lenne kipróbálni, hátha kiderül hol a bibi.

Van egy barátom aki hasonló cipőben volt. elkezdtük azt hogy elküldözgette mindig a netes beszélgetéseket és én elmondtam a véleményemet hogy mit csinált jol mit rosszul Hét irt furcsa dolgokat amitől nem csodálkozok hogy a lányok ezekután nem voltak rá annyira kiváncsiak, viszont utána ezen változtatott és sikerrel járt. Aztán volt hogy neki nem tetszettek mégsem a lányok volt akinek ő nem (de ez ilyen, teljesen természetes), most talán alakul neki valami amiből lehet komolyabb is.

2012. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért nem minden 30+ s nő kiégett és gyereket nevel. Van köztük jó pár szemrevaló egyedülálló is. Szóval ez már fail.


A másik hogy attól mert gyereke van még lehet jó feleséged, meg szerethetitek egymást. Emellett jó páran dolgoznak, és nem egy eltartó rabszolgát keresnek. Ez nem ezen múlik, fail 2.


Talán nem moziba, meg színházba kellene hordani a csajokat, hanem egy kávé vagy teára meghívni, ahol lehet beszélgetni és ahol ki tudod deríteni hogy a külsőleg való normálisság az belsőleg is létezik e?!


Párkapcsolatosdi olyan mint a lottó. sosem tudhatod mikor lesz 5ösöd rajta! így is kellene hozzáállni.

2012. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem állítottam, hogy a nők 30 fölött kiégettek lennének. Mások mondták azt, hogy én kellenék kizárólag kiégett 30-on fölüli nőknek.

Egyébként nem csak színházba, vagy moziba hívtam lányokat, szerepelt már minden túrázás, tollasozás, strandröplabda, teázás, szinte minden.

2012. nov. 6. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!