Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető, hogy a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a srác, aki mindig néz engem már csak egy kis bátorító mosolyra vár?

Figyelt kérdés
Beszélgetünk is, de kettőnkről még nem esett szó. Nagyon jó fej, kedves velem.. Ha nem egymással beszélünk, akkor mindig néz én meg olyan zavarba jövök, hogy elkapom rögtön a fejem, elfordulok... :S Lehet, hogy bátorítanom kellene még valahogy, hogy lépjen valamit már? De pl tudja hogy hol szoktam lenni ismerősök, barátok nélkül és igazán odajöhetne... ha igazán érdekelném őt megtenné!?
2012. nov. 3. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

mosolyogj rá, küldj egy puszit neki, vagy adj neki 1et, megsértődni nm fog akkor sem ha nem akar semmit.

ha kettesben beszélgettek kérdezd meg h bejössz e neki. ha zavarba jön, elpirul, akkor oda van érted meg vissza. :D

2012. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nekem is van olyan lány akivel sűrűn vok együtt, és igen csak bejön. én is mindig mosolygok rá meg olyankor ö is elpirul, de félek lépni mert beéghetek nála és ezt nem akarom

2012. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ő is ezért nem lép.. mert félreérti a zavaromat..?
2012. nov. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!