Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért próbálnak mindig rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálnak mindig rávenni a szüleim, hogy olyan lányokkal járjak, akik nem tetszenek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értik meg, hogy ez nem megy ilyen racionálisan, hogy ha kedves meg okos meg jóban vagyunk, akkor már vonzódni is fogok hozzá. Annyira érthetetlen dolog az, hogy olyan barátnőt akarok, aki vonz szexuálisan is?
2012. nov. 2. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan csak jót akarnak neked ...

Ezt beszéld meg velük és mond el a véleményedet!

Nem nekik kell, hogy megfeleljen a lány, minden értelemben hanem neked!!

19/L

2012. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy mi közük hozzá? Nem a XIX. században élünk. Légy férfi és oltsd le őket.
2012. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát talán nem kéne leoltani őket, lehet a kérdezőnek pont a ordas k*rvák jönnek be úgymond...akkor meg megértem a szülőket hogy mondogatják hogy miért nem azt a másik rendes lányt választod....de persze ez nem így működik, és lehet egy kis vita segítene a dolgon ha nem is a "leoltás"...
2012. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az ordas k*rvák jönnek be, hanem a normális, szép lányok. De akiket mindig "kinéznek" nekem, azok körülbelül annyira indítanak be, mint a srác haverjaim.
2012. nov. 2. 14:10
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Ez de jo kerdes, azt hittem csak az en szuleim voltak ilyenek. :)

Apam mindig mondta, h szerinte melyik novel jojjek ossze,mert h az milyen szep. Csak azok a lanyok ugyanugy neztek ki mint anyam fiatal koraban.

Nekem az elso csaj utan akit hazavittem megszunt.

2012. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán csak szeretnek keríteni.
2012. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!