Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ismerkednek olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelencsigabiga ♥ kérdése:

Miért ismerkednek olyanok akiknek az IQ-ja vagy az EQ-ja nem haladja meg buckalakókét?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 00:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#16


"Szerintem már mindenre rákenik, hogy a média a felelős. Nem birkák vagyunk, hogy mindent beszopjunk. Ennyire nem lehetnek manipulálhatóak az emberek. (Reménykedem.) Egyéniség kérdése."


Pedig sajnos igen,nagyon nagy hatással van az emberekre a média,könnyen manipulálhatóak az emberek,örülj neki ha te nem vagy ilyen de ne magadból indulj ki,erről a témáról tudnék regényeket írni de nem akarok offolni.Annyi a lényeg hogy sok butító műsor megy a TV-ben,ami abszolút nem késztet gondolkodásra,ezeket valamiért az emberek imádják nézni és nem is lehet velük értelmes dologról beszélgetni a Győzike show-n meg a Való Világon kívül (Mellékesen megjegyezném hogy az oktatás is el van k*rva és a társadalom is eléggé gyatra,tehát nem csak a média a felelős) A másik fontos dolog amit megszeretnék említeni pedig az lenne hogy a média nagyon nagy hatással van az emberekre párválasztás szempontjából


Egy srác mit lát benne?Jó képű izmos pasikat bombázó nőkkel.Mi jön le neki ebből?Hogy neki is kockahasú szteroid patkánynak kell lennie ahhoz hogy felszedjen egy bombanőt...és persze azt hiszi hogy csak bomba nővel lehet tökéletes párkapcsolatban élni,az egyszerűbb lányokat pedig nem tartják értékesnek


Nők szemszögéből is elkeserítő a helyzet,csak nézd meg ezt az oldalt,hány olyan kérdés van amiben megkérdezik hogy baj az ha kicsi mellük van,nincs kerek fenekük,nem festik magukat stb pedig a válasz egyszerű: NEM!Mert a normális pasik úgysem azt fogják nézni!De miért teszik fel ezt a kérdést?Mert a média ezt a hülyeséget beetette velük


"Kapnak nőt, de milyet. Nem biztos, hogy olyat szeretnél barátnőnek"


De jobb mint a semmi


"Nekem nagy igényem van erre, de arra is, hogy nézzen ki valahogy, minimum ne taszítson. Te is csak olyannal lennél akihez vonzódsz."


A külső az csak egy csaló illúzió,egy maszk ami semmit sem ér,de valamiért az emberek többsége ebbe szeret bele és ez alapján választ párt magának ezért van annyi boldogtalan kapcsolat a Földön.Sajnos nekem is van egy minimális elvárásom külsőleg amiért szégyenlem magam,de az én elvárásom még akkor is nagyon messze van az olyan férfiak elvárásaitól akiknek nem mindegy hogy milyen legyen a nő melle,segge vagy arca,tehát ha százalékokban kéne leírnom a "fontossági mércét" akkor így festene a dolog: 85% belső - 15% külső,szóval az adott lány a személyiségével tud csak megnyerni,nem a szépségével.Kéne a francnak egy "bomba nő" ha buta meg érzelmetlen


"Nálatok sem a külsőtől függ."


Nagy tévedésben vagy,egy jó nőt SENKI sem utasít vissza,ugyanígy van fordítva is,lehetnek kivételek persze

2012. nov. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 tabaki ***** válasza:
Similis simili gaudet.
2012. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nos a kérdésedből meglátszik, hogy te sem lehetsz valami nagy zseni.


Válasz: Nem csak az "inteligens, szép és vicces" emberek szeretnének párkapcsolatot, mivel az ember társas lény, vágyik arra, hogy másokat is megismerjen. Ilyen kérdést pedig valszeg egy olyan tesz fel akit az ilyen emberek könnyen megtalálnak, mert köztük mozog. Képzeld, én is ismertem "olyan embereket" akikről beszélsz, de csak köszönőviszony volt köztünk. Az, hogy te mennyire vagy barátságos az ilyen emberekkel és mennyire engeded közel magadhoz őket, az már a te dolgod. Talán nem is bennük van a hiba, hisz ők csak kapcsolatot keresnek egy másik emberrel te pedig erre úgy látszik nyitott vagy. Másik szemében a szálkát is meglátod. Csak nézz tükörbe mi van a te szemedben...

2012. nov. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Na, most nem szeretném a hülyék pártját fogni, de megteszem, mert szerintem ne bántsuk már az én kategóriámat se. A túl okos emberekkel nehéz a kapcsolat. Ha nem csak okos, hanem még okoskodó is..ajaj!

Ki a fene akar vele a relativitás elméletről, mélyreható politikai nézetekről beszélgetni ? Közbe meg azt sem tudja,kell-e a villamosra jegy. Zseniként elfelejti a szülnapomat, mert a világmegváltó gondolatai közzé nem fér be.

Az agyoniskolázott emberek között nem érzem jól magam.

Suba a subához. Hülye a hülyéhez. De ez tág fogalom, hogy ki a hülye..és hogy ki az okos.

Csókollak Benneteket !

egy nem "zseni"

2012. nov. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan összekeverik az IQ-t a műveltséggel.A kettő nem ugyanaz.Ezután azonosítják a műveltséget a diplomával.

Ez a kettő sem jár együtt sokszor,de ez a réteg azt hiszi,hogy akinek nincs főiskolai,egyetemi végzettsége,az már"buckalakó".

Egy szakmához lehet,hogy kell diploma,de az élethez,a boldogsághoz NEM!!

2012. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!