Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ismerkednek olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelencsigabiga ♥ kérdése:

Miért ismerkednek olyanok akiknek az IQ-ja vagy az EQ-ja nem haladja meg buckalakókét?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 00:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mutattam képet mindenkinek aki kiérdemelte, de aki ilyen erőszakosan kéri az megérdemli, hogy benyomjak neki egy hímvesszős képet. =D
2012. nov. 1. 00:25
 12/26 A kérdező kommentje:
Am nem rossz teljesítmény egy mondaton belül 3 hiba. ;D
2012. nov. 1. 00:26
 13/26 anonim ***** válasza:

Köszi, majd még gyúrok rá. :)

Megértetted, nem?

Az a lényeg.

2012. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#5


Sajnos a mai társadalom nagyon el van butítva a média által ezért sok emberrel nem is lehet normálisan elbeszélgetni kivéve az X Faktorról


Férfiként mondom hogy a nőknek SOKKAL nehezebb ismerkedni az interneten,mert rengeteg férfi csak webcamsexelni akar vagy "jobb" esetben képeket kapni (Nem a csaj diplomájáról készített képekről van szó) és ha az illető nem egy szőke bombázó 700 tonnás műmellekkel és 1800 mázsás sminkkel akkor azokkal már nem is foglalkoznak tovább.Ez azért van így mert a legtöbb férfi a farkában hordja az agyát,viszont ők kapnak nőket,nem a normálisok


Tehát szerintem nincs is nagy igény arra hogy egy férfi intelligens legyen,elég az ha jóképű vagy pénzes,a többi semmit sem számít,lehet akár egy bunkó paraszt is


Akik viszont rondák vagy átlagos kinézetűek azoknak meg nem adtok esélyt,egyből elkönyvelitek őket a haver kategóriába

2012. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
mert ők is akarják élvezni az életet és általában nekik az az élvezet, hogy egy jót kurh@tnak
2012. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Szerintem már mindenre rákenik, hogy a média a felelős. Nem birkák vagyunk, hogy mindent beszopjunk. Ennyire nem lehetnek manipulálhatóak az emberek. (Reménykedem.) Egyéniség kérdése.

Kapnak nőt, de milyet. Nem biztos, hogy olyat szeretnél barátnőnek. Egyáltalán minek kellene neked olyan lány akinek erre van igénye nem a normálisakra?

Nekem nagy igényem van erre, de arra is, hogy nézzen ki valahogy, minimum ne taszítson. Te is csak olyannal lennél akihez vonzódsz. Én is voltam már barátzónában, pedig sokak szépnek mondanak. Nálatok sem a külsőtől függ. Hozzáállás kérdése. Taszító ha valaki löki magából a hülyeséget akár sikertelenség miatt akár alapból olyanokat mondana vagy ha nem ismeri be a hibáit.


Akkor kúrjanak, velem ne vesztegessék az idejüket. :D

2012. nov. 1. 00:44
 17/26 anonim ***** válasza:
ha az alacsony EQ-val megáldott emberek nem "ismerkednének", akkor akár ki is halhatna a föld. Nincsenek túlnyomó többségben a magas érzelmi intelligenciával megáldott emberek, és az én véleményem az, hogy sok esetben ennek megléte sem feltételez kellemesebb társaságot, elvégre is az ember aktuális lelkiállapotán is múlik, mennyire szarik mások lelki életére.
2012. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy miért ismerkednek. Ebben nincs semmi különös, hajtja őket az ösztön, ahogy mindenki mást.


Az igazi kérdés az, hogy miért sikeresek? Rengeteg intelligens, magas iskolázottságú embert látunk szenvedni a kapcsolatokban, vagy éppen el se jutni kapcsolatokig. Pedig az ember azt hinné, hogy ahol gógyi van, ott csak kitalálnak valamit. Mégsem. Ezzel szemben az ősemberek meg kétnaponta cserélik egymást, és ez teljesen természetes számukra.

2012. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
mit műveltek ti te jó ég :D
2012. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Sok a hülye és nekik nagyobb a választék és az igényeik is nagyon alacsonyak.Ennyi a sikerük kulcsa.
2012. nov. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!