Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hányadik randin szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányadik randin szoktatok először csókolózni? 21/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem randizgatni a sráccal, eddig konkrétan 2 randin vagyunk túl és még nem csókolt meg. Ez szerintem teljesen normális, főleg, hogy eddig nem ismertük egymást... Kicsit furán érzem magam, mert elég egyértelmű, hogy akar tőlem valamit, de annyira félénknek tűnik, hogy el sem tudom képzelni azt a szituációt, amelyben neki van mersze megcsókolni. Én meg lányként nem fogom ezt kezdeményezni. Szerintetek meddig húzódhat ez?

2012. okt. 31. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Én azért randizok nőkkel, hogy szexeljek. Jól érezni magam tudom a haverokkal is. Ha nővel csinálok programot az azért van, hogy szex legyen belőle ...
2012. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

caM008


Azt vágod, hogy egyedül fogsz meghalni?

2012. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Azt már kétlem, arról már gondoskodtam, hogy ne így legyen ... :-P
2012. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
caM008, remélem a férfiak többsége azért nem olyan, mint te.
2012. okt. 31. 17:22
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
Miért? Eddig az összes partnerem elégedett volt velem, egy nő sem fúj rám. Sőt nagy részük keresni szokott egy kis nosztalgiára a mai napig :-P
2012. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
caM008 imádlak :D tetszik az életfelfogásod ;D
2012. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%

Kösz! Végre pozitív visszajelzést is kapok.

Egyébként bírom az olyanokat, akik 1-2 odavetett ironikus mondat alapján hoznak negatív véleményt embertársaikról.

Én egy alapvetően monogám, család centrikus férfi voltam hosszú ideig. A nők tették velem, hogy ilyen lett az életfelfogásom ... de mondjuk már élvezem :-P ;-)

2012. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire van rám beindulva a lány. Ha nagyon, akkor már az elsőn, ha puhítani kell, akkor a másodikon. Amúgy a harmadiknál később már elég fura. Ha olyan gyáva a gyerek, akkor smárold le te, majd vezesd rá, hogy ne legyen ilyen fatökű (csók előtt nehéz).
2012. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!