Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hányadik randin szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányadik randin szoktatok először csókolózni? 21/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem randizgatni a sráccal, eddig konkrétan 2 randin vagyunk túl és még nem csókolt meg. Ez szerintem teljesen normális, főleg, hogy eddig nem ismertük egymást... Kicsit furán érzem magam, mert elég egyértelmű, hogy akar tőlem valamit, de annyira félénknek tűnik, hogy el sem tudom képzelni azt a szituációt, amelyben neki van mersze megcsókolni. Én meg lányként nem fogom ezt kezdeményezni. Szerintetek meddig húzódhat ez?

2012. okt. 31. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

2-3 randi után általában.

F19

2012. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell, amikor érzed, nem amikor mások szoktak. Ennyi idősen az sem baj, ha az első randin elcsattan, de te érzed. Másnak ehhez semmi köze.
2012. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
szerintem ,az a nagy baj,hogy büdös a szád,és visszariasztja a szag,amikor feléd hajol:D:D szóval javaslom a colgate total-t :)) sok sikert:D
2012. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem büdös a szám... amúgy is alap, hogy randi előtt megmosom a fogam... de azért ó meglátás :D
2012. okt. 31. 16:08
 5/18 A kérdező kommentje:
*jó
2012. okt. 31. 16:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne tartsd magad ennyire ezzel a "lányként" dologhoz... Nyilván nem kell neki ugranod, de azért ne nehezítsd meg a helyzetét, sőt. Pl ölelkezni ellehet kezdeni, vagy arcára puszit adni, vagy bújni.. abból meg elég nehéz kimászni csók nélkül.


Ha ezek után sem kezdeményez, akkor mégsem elég egyértelmű, hogy akar valamit.

2012. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Szerintem az elso randi illik, csokot kapni/adni ebben a korban. S teljesen jogosnak tartom a kerdest.

Lanykent azert vannak egyertelmu jelek amivel, magadra ranthatod ugy, hogy meg maradjon a noi szereped. Ilyen pl a testi kontaktus. Azt szerintem egy no siman kezdemenyezhet. Ilyenekre gondolok mit hogy megfogod a kezet, bele karolsz, rateszed a combajra kezed ha egymas mellett ultok. Stb. Meg azert lehet a beszelgetes vonalat ugy tekerni, hogy levagja azt, hogy neked bejon s szeretenel tole tobbet.

2012. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem nehezítem meg a dolgát. Az arcára is én adtam először puszit. Abból gondolom, hogy akar valamit, hogy mindig ő hív randizni, a randikat rendesen megszervezi, látszik, próbál róla gondoskodni, hogy jól érezzem magam, a kedvemben jár.
2012. okt. 31. 16:25
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
A csók olyan bensőséges dolog, annak akkor kell jönni, amikor már megvan az intim viszony köztetek és ez lehet sokadik randi is. Viszont mondjuk én első randin elvárom a szexet és nagyon sok nő ilyenkor már csókolózni is akar.
2012. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogy hogy elvárod a szexet az első randin?
2012. okt. 31. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!