Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok mik a kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mik a kizáró okok az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

dohányzik a lány

2-nél több piercingje van az arcán

gyakran jár kocsmába, vagy inni

nem jár diszkóba meg ilyen helyekre bulizni

sosem hord nőies felsőket, se szoknyát (nadrág, póló, pulcsi, deszkás cipő.)

....ha van még ilyesmi és kizáró ok, azt írjátok meg, érdekel! Ezek közül is mondjátok meg, melyik zavar titeket! Korotokat írjátok még oda legyetek szívesek! =)

Köszönöm!

16L.


2009. aug. 11. 01:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bizonyara talalsz akkor egy hozzad hasonlo fiut. Nekem pl azok alapjan amiket leirtal egyaltalan nem jossz be. De valoszinu, h vannak fiuk, akik erre buknak.


En szeretem ha a csaj egy kicsit plazas... ne igyon sokat,csak alkalmankent. A cigi nalam nem kizaro ok. a piercing, tetko lathato helyen zavar, egyebkent nem. A kocsmazas sem elony. s egy csaj szerintem legyen noies, ugy oltozkodesben,mint viselkedesben egyarant. 22/f

2009. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Kizáró okok: randa arc, ápolatlanság, az hogy a fél iskola megfordult benne, és nekem a káromkodás is nagyon taszító. Piercing azért módjával, haj, ruha mindegy, ha jóláll. Háát a cigi ha tetszik a csaj, nem számít.16f
2009. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

HA:

-pattanásos az arca

-az öltözködésével kiemeli a testi hiányosságait vagy többletét :D

-ha ribizli (akár kinézetre, akár, ha tudom hány sráccal volt már)

-dohányzik

-drogozik

-úgy eszik/iszik mint egy gödény

-ha otthon ülő típus


Azt hiszem csak ennyi lenne :D Mivel én ezekből csak egyet tudhatok magaménak, így jogosan elvárhatom a másiktól. 19/F

2009. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
(13éves korom óta dohányzok (nem lácnban de elég gyakran), nyáron olyan 2hetente leküldök jó 1liter sört... :D Nem egy piercingem van, és egyik sem a tipiukus csajos köldök és nyelvpc, hanem mindegyik a fejemen. 10-es fültágítóim vannak, színes hajam és nem vagyok plázap*csa, de emo sem -.-"! Hát káromkodásban vagyok azt hiszem a győztes, mert már észre sem veszem, úgy dől belölem. :D Meg is szóltak már de lesz*rom őket na! xD) nekem szimpatikusak az ilyen lányok:D ha az alkod is is jó nálam te vagy a befutó:D
2009. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
alakod* ez az is is nem tom,hogy jött össze:P -is*:D
2009. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
160/60 nem hiszem hogy jó alak :D:D
2009. aug. 16. 18:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz:)
2009. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!