Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok mik a kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mik a kizáró okok az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

dohányzik a lány

2-nél több piercingje van az arcán

gyakran jár kocsmába, vagy inni

nem jár diszkóba meg ilyen helyekre bulizni

sosem hord nőies felsőket, se szoknyát (nadrág, póló, pulcsi, deszkás cipő.)

....ha van még ilyesmi és kizáró ok, azt írjátok meg, érdekel! Ezek közül is mondjátok meg, melyik zavar titeket! Korotokat írjátok még oda legyetek szívesek! =)

Köszönöm!

16L.


2009. aug. 11. 01:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem tom nekem nem füg gilyenektől, az öszkép a lényeg meg a belső vagyis nekem, de fültágító azért ne legyen
2009. aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17F az előző voltam
2009. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 wheeler ***** válasza:
72%
dohányzás, piercing, drogozás, emo stílus(vannak kivételek :)), sokat iszik, k*rvás (így megfelel, kedves gyak.kérd. moderátorok?...), rámenős (olyan borsodi reklámba illő), és ha a higiéniára nem ad. na, azt nagyon nem bírom (meg a cigit sem) a ruha "márkája", kinézete nem annyira számít, lehet hogy nem engedheti meg magának...
2009. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha nagyon sokat piál, és nem tudja hol a határ nálam ez kizáró ok lehet.

Szeretem ha egy lány nem dohányzik mivel én sem dohányzom, de nem kizáró ok.


19/F

2009. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

az előző vagyok:

"Ha nagyon sokat piál, és nem tudja hol a határ nálam ez kizáró ok lehet. "

javítom nem lehet hanem az is

2009. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Piercing-mennyiségnél van egy határ, de ezt nem tudom számokban kifejteni :)

Kocsmába-járás: kérdés, hogy ott mennyit iszok, és akkora alkoholtartalommal hogyan viselkedik.

Ha állandóan bulizik kizáró ok (mivel én nem igénylem ezt, nélkülem meg ne sűrűn járjon el)

További okok felsorolás szinten:) :

buta, k*rvás, rendetlen, igénytelen, szavamba vág, csak beszél, de nem kérdez


22f

2009. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
A cigi az nálam kizáró ok. Túl k*rvásan öltözködik. Ha anorex az is kizáró ok, ha túl testes az is. Meg az ilyen: "jaj nekem lejött a sminkem muszáj megigazítanom (fél óra múlva vissza jött), bocsi csak bepúdereztem az orrom.
2009. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Cigi... úgy ahogy elmegy. Ne igyon minden másnap, ne feküdjön össze mindenkivel. De énse vagyok el olyan ember h minden pénteken megyek és iszok, nélkülem meg azért mégse:D
2009. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

-dohányzik

-plázacica

-nagyon sokat iszik

-csúnyán beszél egy nő ne káromkodjon

-műnő (műkorom, műszempilla műszáj, műmell,stb.)

2009. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokaT! =)

Nahát :D Nem gondoltam volna, hogy ennyien ellene vagytok. o.O

13éves korom óta dohányzok (nem lácnban de elég gyakran), nyáron olyan 2hetente leküldök jó 1liter sört... :D Nem egy piercingem van, és egyik sem a tipiukus csajos köldök és nyelvpc, hanem mindegyik a fejemen. 10-es fültágítóim vannak, színes hajam és nem vagyok plázap*csa, de emo sem -.-"! Hát káromkodásban vagyok azt hiszem a győztes, mert már észre sem veszem, úgy dől belölem. :D Meg is szóltak már de lesz*rom őket na! xD

Köszi a válaszokat, jöhetnek még! Érdekel! *_*

2009. aug. 11. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!