Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számit nálatok ismerkedésnél az, ha egy pasinak le van rágva a körme?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kérdést és az első reakcióm az volt hogy fúúúj
2011. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
számít undorító fujj
2011. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha minden más ok akkor leszarnám..

én is rágom sajnos ugy hogy megértelek :D

15/L

2011. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
undi. szokjon le róla... nem olyan nehéz
2011. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
visszataszító. A kéz-és lábfej milyensége sok mindent elárulhat az illetőről és nekem fontos ezeknek a testrészeknek a kinézete.
2011. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dottorre ***** válasza:

Én személy szerint 25éves vagyok, kb 22éve rágom a körmöm. Elég sok barátnőm volt, és mondhatom, egy sem szólt be érte, hogy le van rágva. Lehet, hogy azért, mert ennyi év alatt tökéletesítettem a technikát annyira, hogy nincs különbség, ha ollóval vágom le, vagy lerágom :-D

Egyébként gyerekkori trauma lehet, de nem bírom elviselni az ollót a körmeimen, tehát máshogy nem is tudnám, csak rágva. Az is igaz, hogy sose rágom beljebb, mint az ujjam eleje, tehát nem úgy, hogy még van 3-4 mm az ujjamból, mert az egyértelműen undorító. Ha pedig nem rágod le annyira, akkor utána kicsit megreszeled, és olyan, mintha ollóval vágtad volna le... Itt a kulcs a kérdésedhez :)

2011. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lekéne szoknod róla! nemjó ha rágod a körmöd!
2011. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem számítana, mert elsőként a kezeit nézem meg! De, ha nincs más kizáró ok, akkor azért nem olyan vészes a helyzet!

Még kiskoromban én is rágtam, de szerencsére sikerült leszoknom róla, próbáld meg te is! :)

2011. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Javaslom hogy ezért ne ítéljétek el, ugyanis nem azért teszi mert olyan fantasztikus érzés neki! Ennek többnyire lelki eredetű okai vannak amik következtében feszültség keletkezik benne és ezt vezeti le ilyen módon. Mások ezt a feszültséget úgy vezetik le hogy leordítják szeretteiket, megint mások meg alkohollal oldják meg, van aki egyenesen sportőrült lesz és lehetne a sort folytatni.


Szóval ha nem éppen a körmét rágja az ember attól még ugyanúgy lehet benne ilyen defekt csak máshogy jön ki, úgyhogy azt javaslom csak magunk felett ítélkezzünk!

2011. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a csávó igazán bejönne, én szerintem nem a körmén akadnál fenn.
2011. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!