Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz hogy 3 lánnyal ismerkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 3 lánnyal ismerkedem egyszerre?

Figyelt kérdés
3 lánnyal ismerkedem de még egyikel sem volt semm...ez így gáz?Vagy figyeljek csak arra amelyik esélyesebb?Mindegyikkel jól megértem magam és elég jól elbeszélgetünk.Tudom hogy ők is biztos több pasival ismerkednek..
2012. okt. 29. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én is így csinálom, csak a fiúkkal :) szerintem nem gáz, csak majd tudj választani a végén.
2012. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha csak ismerkedésről van szó, abban mért lenne akármi rossz is? Hidd el nem egy olyan házas férfi, meg nő van, akiknek vannak rokonságon kívüli, jóképű helyes barátai, meg barátnői, akikkel nagyon jobban vannak, nincs abban semmi rossz, de mondom egy "szimpla" kapcsolatban is ugyan úgy lehetnek valakinek barátai meg barátnői, mért ne? Egyszerűen egy lány is kedvelheti jobban egy fiú mint egy másik lány társaságát, és fordítva is, és nem kell ahhoz senkivel sem még csak összefeküdni sem.


23/f

2012. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!