Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek ezzel a hozzaall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a hozzaallasommal? Akarok is, nem is.

Figyelt kérdés

Szoval, egyszerüen csak velemenyekre lennek kivancsi.

Az a gondom, hogy mindig is nagy csaladra vagytam. Azt hittem, en kis naiv, hogy majd 20on evesen mar komoly baratom lesz, aztan csalad, gyerekek stb. Ez mindig is jobban erdekelt, mint a karrierepites.

Ennek ellenere itt vagyok 21 evesen, es meg baratom se volt. Semmi. Ennek több oka van, bonyolult dolog, valogatos is vagyok, meg nem is vagyok atlagos ilyen teren. Ez eddig meg hagyjan, sokan mondjak, hogy ne aggodjak, majd jön, akinek jönni-e kell.

Viszont, mostanaban egyre inkabb ugy erzem, hogy nem is kell nekem pasi. Kb 3 eve meg csak nem is erdekelt komolyabban senki, max ilyen "hmm, egesz helyes" dolgok, de semmi erdemleges. Közömbös vagyok, szinte mar erzeketlen. Latom a kapcsolatban elö baratnöimet, ismerösöket, hogy mennyit szenvednek a pasijukkal, egy-kettö igazi nagy barom. (Nem altalanositok, biztos annak jo fiuk is.) Örülök, hogy nincsenek ilyen gondjaim, föleg, hogy en valoszinüleg meg többet szenvednek velük.

Tovabb neheziti a dolgot, hogy hol itthon vagyok, hol külföldön, munka/suli stb ügyben. Most is megyek ki nemsokara, igy nem is latom sok ertelmet ismerkedni.


Egyszerüen nem tudom, mit csinaljak. Ne irjatok, hogy ne görcsöljek ra a dologra, mert öszinte szolva mar lassan teszek az egesz dologra. Csak nem ertem, hogy hogyan valtozhatnek, vagy hogy kellene-e. Csak mar, ha egyszer csaladot akarok, nem? ...:S


(Amugy ha ertelmes kerdes van, szivesen valaszolok, hatha volt mar valaki hasonlo helyzetben, a bunko valaszokat meg csak figyelmen kivül hagyom.)


2012. okt. 26. 19:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alapjaraton ilyen antiszoc, csak az utolso par hetben lettem nagyon ilyen. Igazabol mar alig varom, hogy menjek ki, valoszinüleg ez az oka. Talan igaza van a 9esnek, csak arra kene koncentralnom, hogy mi lesz, ha kimegyek.

Az ivasrol annyit, hogy semennyit nem iszom, mert egyszerüen nem szeretem. Azokkal, akik tudjak, hol a hatar, szivesen elvagyok, de sokan ha egyszer nekiallnak, nem allnak meg, mig az asztal ala nem isszak magukat. :S

2012. okt. 27. 13:16
 12/12 anonim ***** válasza:
sokan, de nem mindenki.. en nem sok ilyet ismerek, nem tudom h te kikkel vagy körülvéve.. akkor meg ott majd új életet kezdesz, ennyi:D
2012. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!