Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek ezzel a hozzaall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a hozzaallasommal? Akarok is, nem is.

Figyelt kérdés

Szoval, egyszerüen csak velemenyekre lennek kivancsi.

Az a gondom, hogy mindig is nagy csaladra vagytam. Azt hittem, en kis naiv, hogy majd 20on evesen mar komoly baratom lesz, aztan csalad, gyerekek stb. Ez mindig is jobban erdekelt, mint a karrierepites.

Ennek ellenere itt vagyok 21 evesen, es meg baratom se volt. Semmi. Ennek több oka van, bonyolult dolog, valogatos is vagyok, meg nem is vagyok atlagos ilyen teren. Ez eddig meg hagyjan, sokan mondjak, hogy ne aggodjak, majd jön, akinek jönni-e kell.

Viszont, mostanaban egyre inkabb ugy erzem, hogy nem is kell nekem pasi. Kb 3 eve meg csak nem is erdekelt komolyabban senki, max ilyen "hmm, egesz helyes" dolgok, de semmi erdemleges. Közömbös vagyok, szinte mar erzeketlen. Latom a kapcsolatban elö baratnöimet, ismerösöket, hogy mennyit szenvednek a pasijukkal, egy-kettö igazi nagy barom. (Nem altalanositok, biztos annak jo fiuk is.) Örülök, hogy nincsenek ilyen gondjaim, föleg, hogy en valoszinüleg meg többet szenvednek velük.

Tovabb neheziti a dolgot, hogy hol itthon vagyok, hol külföldön, munka/suli stb ügyben. Most is megyek ki nemsokara, igy nem is latom sok ertelmet ismerkedni.


Egyszerüen nem tudom, mit csinaljak. Ne irjatok, hogy ne görcsöljek ra a dologra, mert öszinte szolva mar lassan teszek az egesz dologra. Csak nem ertem, hogy hogyan valtozhatnek, vagy hogy kellene-e. Csak mar, ha egyszer csaladot akarok, nem? ...:S


(Amugy ha ertelmes kerdes van, szivesen valaszolok, hatha volt mar valaki hasonlo helyzetben, a bunko valaszokat meg csak figyelmen kivül hagyom.)


2012. okt. 26. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól még nem minden kapcsolat olyan, mert a barátnőid szenvednek, sőt, nem azért szenvednek, mert kapcsolatban vannak, hanem mert a pasijuk barom, ahogy mondtad is.
2012. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jönne pár nagyokos, aki megmondja, hogy csak egy pénzsóvár r*banc vagy irreálisan magas elvárásokkal, meg, hogy biztos MAGAS pasit akarsz, és, hogy add le szépen az igényeidet, és akkor majd lesz...:DDD A barátnőid pedig szintén felszínes ribizlik, és inkább járnak a szemét macsókkal, az ÁTLAGOS KÜLSEJŰ, aranyos, normális, törődő fiúkat pedig észre sem veszik. Éljenek az alfák!!!!!!44


(Gondoltam megelőzöm az okosokat, és leírom a frankót helyettük is előre :P)

2012. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is . Szerintem ne feltétlen pasit akarj, hanem csak egy beszélgetőtársat, akivel el tudsz beszélgetni mindenről, sok közös van bennetek, meg tud nevettetni a poénjaival, megért stb stb. Ez a személy talán hiányozni is fog, szeretni fogod a közelségét, vágysz a társaságára stb.


Az a baj, hogy a "hű de helyes" pasik általában lesz*rják a barátnőiket, öntelt egós idióták akiket messziről el kell kerülnöd, többnyire csak arra kellesz nekik, s nem terveznek hosszú távra egyáltalán, ha meg igen a többsége megcsal, mert úgy vannak vele, hogy nem érdeklik őket ha esetleg ezzel lebuknak meg megbántanak, mert jön más......

Néha kompromisszumokat kell kötni a külsővel kapcsolatban, ha a belső meg szeretetet áraszt, és harmóniát.. Neked olyan pasi kell aki kincsként tekint rád, és sajnos ezt elég nehéz megtalálni ha az embert csak a szeme vezeti.. Többnyire átsiklasz azokon akik mindent megtennének érted, soha nem fájna értük a fejed, hogy vajon kivel meg hogyan csal meg, teljes szívéből szeret, és kincsként tekint rád . Ja és hosszú távra tervez :)

2012. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. A baratnöim pasijairol annyit, hogy rendesek a srac, de a lany megis aggodik, mert tudja, hogy milyenek tudnak lenni a lanyok. Nem vedek, es nem vadolok senkit, csak mondom.

2. Igen, altatlanban biztosan sokan le tudnanak irni mindennek, de nem vagyok ilyen. Ha olyan lennek, mint amilyennek leirtal, szerintem nem lennenek olyen gondjaim... Szettenem a labam az elsö szembejövö pasinak, aki jo kocsit vezet, es ennyi. De nem vagyok olyan.

3. Megismertem a multkor egy sracot (neten), hihetetlenül sok közös dolog volt bennünk, akaratom ellenere is megkedveltem. Aztan hirtelen lelepett, meg csak nem is talalkoztunk.

Amugy az a baj, hogy nem nagyon vannak olyan ismeröseim, akikröl hirtelen kiderülne, hogy evek ota oda vannak ertem, csak en vagyok a vak eszrevenni... Szoval ez az eset kilöve...:) Meg mondom, nem tehetek rola, de sokszor erzeketlennek tünök, es gondolom ez azert latszik is rajtam, valoszinüleg ezert nem is akar senki tölem semmit, meg sima baratsagot se...:S

2012. okt. 26. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

19:29 milyen szépen leírja a lényeget és biza mi is itt ücsörgünk mint látod épp számítógép előtt temérdek munkával magunk mellett hallgatunk ha utcán vagyunk magunkba fordulunk és éljük az életünket ahogy te is leírtad, nem gondolván arra, hogy hú nicsak a leányzó szép is meg lehetne szollítani, talán jó néven venné még jól is esne neki meg stb. És tapasztalatból mondom, sokan ülünk még péntek szombat este is egyedűl melóba vagy ócska filmbe menekülve egyedűl az estét. Néha karnyujtásnyira lenne az, hogy valaki mellettünk legyen és zajos legyen a lakás.

Írtál még érdekeset, barátnőid szenvednek, nos én nem értem, akkor miért nem lépnek ki belőle ? ha nincs gyerek és hatalamas közös vagyon egyszerübb kilépni mint idegeket felörölni a semmin, SZERINTEM.

Hogy kellene-e ? Azt csak te érzed. Ellemben ha előre elitéled, hogy megyek ki értelmetlen ismerkedni meg bla bla bla(neharagudj de igy van) akkor tényleg igy lessz. Ha valaki szeret az megvár 1 évet vagy többet ha kell.

De egyvalamit hadd kivánjak neked, találj egy olyan valakit majd az évek során aki minden ellenére hiányzik, aki minden lépésed segíti, aki tesz a boldogságodért és aki melletted van úgy jóban mint rosszban.

Na utánna majd olvasd el a kérdésed és vakargasd meg a kobakod(ismét bocsi), hogy hejj de butaságot gondoltam én.

Huszonsannyi férfiemberke.

2012. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, én egyáltalán nem gondolom, hogy ilyen lennél, csak ironizáltam, mert az ilyen kérdéseknél szinte mindig várható 1-2 ilyen komment, azokat próbáltam parodizálni. :D


#2-es voltam

2012. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jársz szórakozni, társaságba, vhova? esetleg nem próbálnál meg elmenni vmi cserediákos cuccra? ott sok új embert lehet összeszedni:)
2012. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5. A baratnöket akkor hagyjuk. Bonyolult, ne menjünk bele. :)

A varakozasrol... Most ugy nez ki, hogy hosszabb idöre megyek ki, talan vegleg is. Szeretnek kint is maradni. Es nem hiszem, hogy sokan leallnanak velem, ha mar az elejen közölnem, hogy en bizony kint tervezek elni.

6. Gondoltam, de mivel valoszinü, hogy elöbb-utobb lesz valaki, aki ilyennek hisz, gondoltam legyünk tul rajta. :)

7. Nem igazan. Egyetemista vagyok, itt ritka az olyan, aki merevreszegseg nelkül tud szorakozni, en pedig nem iszom. Annyira szeretnek neha kicsit lazabb lenni, ismerkedni, de nem megy... Es gözöm sincs, hogy hogyan valtoztassak a dolgon. :(

2012. okt. 26. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos, hogy külföldön fogsz élni és ott fogsz maradni, akkor legyél lazább és most hagyd a francba az egészet. Majd külföldön próbálkozol. Erre az egy évre kb már teljesen mindegy, amit még itthon töltesz még. Inkább arra pörögj rá, hogy a külföldi életed jól induljon és hogy ott találj majd valakit. Akár el is kezdhetnél külföldiekkel ismerkedni, akár neten is.
2012. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem lenne rossz elengedni magad.. én se iszom magam merevrészegre, de azért iszok, és mégis jól tudom magam érezni.. nem tudom h ezen h lehetne változtatni, pszichológusra gondoltál már? mert az ok, h most ez van, de mi lesz később? az antiszociális személyeket külföldön se szeretik, meg egy munkahelyen se.....
2012. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!