Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány suliban, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány suliban, de vannak okok amiért nem szólítom meg. Hogy hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Hát az az igazság.A lány is sokat szemez velem de sokat beszél más srácokkal és ez elbátortalanít.Amugy sok lánynak tetszem,de egyik se tetszik nekem.
2012. okt. 26. 18:10
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
de miért nem mész oda?ne legyél nyuszi!!
2012. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát bátorodj fel és lépj oda hozzá..

Bátraké a szerencse:)

Meg aztán attól még, hogy pasikkal is beszélget, nem hiszem, hogy minden pasiért "oda" lenne..Remélem érted, hogy mire mondtam.

Meg aztán van egy olyan mondás, hogy akikkel jól el tudunk beszélgetni, azok közömbösek számunkra, de akik jelenlétében zavarban érezzük magunkat,általában nem vagyunk valami bő beszédűek és ők szimpatikusabbak nekünk.:)

2012. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy osztályba jártok? Van a suliban szekrénye? Vagy tudod melyik osztályba jár, mikor végez?
2012. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tetszeni fog neki, hogy te bátorkodsz odamenni:)

Szerintem próbáld meg, egyetértek az előttem szólóval: Bátraké a szerencse:)

2012. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
'és a randin lesznek okok, ami miatt nem szolsz hozzá?
2012. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:nem.3dik:én b.-s ő c.-s házszámát igen szekrényét nem
2012. okt. 26. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod hol lakik?

Az még jobb, dobjál be neki egy randihívós levelet :D


Középsuliban egy barátnőmnek úgy udvarolt a srác, hogy kinyomozta a szekrényszámát, és levelet,rózsát tűzött rá, míg egyszer órán voltunk, és szünetben volt nagy csodálkozás ki a titokzatos lovag :)

Összejöttek, ha ez vigasztal :D

2012. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!