Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéri ki magának egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéri ki magának egy lány ha nem a keresztnevén szólítom hanem hát így mint lent?

Figyelt kérdés

Szóval egy lány összejött egy sráccal.(Nevezzük a lányt Dórinak,a srácot Marcinak-természetesen más az igazi nevük)

Nos azóta mikor odajön a társaságba én már nem úgy köszönök neki hogy "Szia Dóri!" Hanem úgy hogy "Jé itt a Marci csaja".Ezen kiakadt és nehezményezte miért csínálom ezt.De mi is a baja?!Tán nem akarja felvállalni a barátját?


2011. nov. 28. 21:23
1 2
 1/12 Koldus ***** válasza:
58%
Mert van a csajnak NEVE (ami a felhozott példában Dóri)
2011. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert én se örülnék neki, ha úgy szólítanának, hogy az X pasija...
2011. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert az jön le neki, hogy egy irigy aberrált f*sz vagy és valószínűleg igaza is van, ráadásul bunkóság is ilyet mondani, főleg, hogy semmi közöd a kapcsolatához, független attól felvállalja-e vagy nem (valószínűleg igen).
2011. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem fogyatékos, valaki mással ellentétben.
2011. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert van neve. Ne legyél modortalan. Te mit szólnál, ha pl. "A Vera krapekja" néven hívnának?
2011. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az mondjuk igaz hogy irigy vagyok.De azért a teljesség kedvéért: végignéztem a saját szememmel amint összejött már számos "szuperpasival"akikről később ő is belátta mekkora ganéjok mert így vették semmibe úgy használták ki amúgy csalták meg...Én évek óta más nőre se nézek de így is csak jóismerős meg cimbora lehetek neki.Igen és az én szájamból már ez is gúny-merthogy tőlem nem ezt várná- OK .De akkor is elegem van már a szimpatikus vesztes szerepéből
2011. nov. 28. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Miért kéri ki magának? Te tényleg ennyire hülye vagy?
2011. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, amiért a nők egy része nem veszi fel a férje vezetéknevét. Téged meg senki sem kért, hogy ne nézz más nőkre.
2011. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja igen és hívatkoznék magára a gyk-ra is.Lelkes gyk olvasó vagyok és egyvalamit megtanultam itt:Lehetsz kedves,becsületes,jószívű de ha csajozni akarsz sokkal többre mész ha ezen tulajdonságok ellentétjét használod
2011. nov. 28. 21:46
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert ő nem valakinek a tulajdona, hanem egy önálló ember, akinek van saját neve és megérdemelne annyi tiszteletet, hogy a saját nevén szólítsd! Paraszt! :)
2011. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!