Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek menjek vele randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek vele randizni?

Figyelt kérdés
Egy ismerkedõs oldalon chateltünk egy fiuval. Képeken nagyon kis cuki. Meg az üzeneteibõl itèlve nagyon aranyos is. Most elhivott randizni, de nemtudom, h menjek e. Egyszer bele mentem egy ilyen vak randiba és mit ne mondjak a fotoshop csodákra kèpes.
2012. okt. 26. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira tartasz a photosoptól akkor webcamozzatok.

Szerintem bátran menj el.Ha nem tetszik akkor meg elmész.

2012. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xethorax ***** válasza:
100%
Ha ismerkedős oldalon chatelsz, bizonyára ismerkedni akarsz. Ha ismerkedni akarsz, és valaki randira hív; és még ráadásul jól is néz ki a képeken, miért ne mennél el?? :)) Persze hogy menj.:)
2012. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak keveset szokott fönt lenni neten, ezèrt nem webkamerázunk. Am masszõr:) Ugyhogy én szerintem törõdik magával, sok masszõr ismerõsöm van, akik mind jól néznek ki.:)
2012. okt. 26. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
a masszőrök perverzek
2012. okt. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Am meg mindekiben van egy kis egészséges perverzsêg:-D
2012. okt. 28. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!