Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjatok tippet! Mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tippet! Mivel lehet az őrületbe kergetni egy férfit úgy h közben belém szeressen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 21:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

hihetetlen milyenek vagytok... a traktoros (négy tengelyes!) tanács még jó volt, de akik komolyan gondolnak egy ilyen kérdést, forduljanak a fal felé...


az én tanácsom a kérdésre rövid: légy nő....

de egyébként meg miért akarsz kib*szni vele? ha játszani akarsz, kérj anyukádtól babát, de egy emberrel ne játssz! talán neked jólesne, ha valaki érzelmeket mímelne feléd, felváltva szeretne és utálna, állandóan kételyben tartana? ne szórakozz már... miért akarod, hogy beléd szeressen? ha ilyen hülye praktikával akarod elérni, hogy összejöjjetek, legalább ilyen praktikákat kell majd kitalálnod, hogy megszabadulj tőle, mert már most halálra van ítélve a kapcsolat... ha meg nem akarsz összejönni vele, akkor a fenti példára anyucit nyaggasd Barbiért... vagy Kenért, hogy az érzés hasonlítson...


vedd észre, gonosz vagy! és ha azt akarod, hogy felfigyeljen rád, akkor esetleg legyél kedves vele vagy ilyesmi, ne pedig suttyó, mert a férfiakat lehet, hogy vonzza a titok meg a vadászösztön hajtja őket, de nem vagyunk a ti gyermekded játkaitoknak az eszköze..

2012. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
"...de nem vagyunk a ti gyermekded játkaitoknak az eszköze.."-mondja ezt egy haragos, csalódott pasi. A lelkükben nem agyonalázott férfiak pedig szeretik az efféle mókát ;-)
2012. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 tünndérke válasza:
Rejtélyes légy emellet szinte mindent megengedsz neki de amikor megcsokolna azt már nem meg egyéb ilyen dolgokat csak azt hogy fogja a kezed vagy ilyenek de közdbe csábitsd el
2012. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kergemacska! azzal nincs bajom, ha egy lány úgy játszik velem, hogy tudom, hogy szeret és csak szórakozik velem.. de nem rajtam! van barátnőm egy ideje, és kifejezetten szeretem ha játékos és kacsint:)


a baj ott kezdődik, amikor a lány nem egyenes... márpedig a kérdésből úgy jön le, hogy nem játszótársként akar játszani vele, hanem játékszerként...

a kérdező meg akarja őrjíteni a pasit, nem pedig azt akarja, hogy simán belé szeressen...


Kérdező! miért akarod az őrületbe kergetni a férfit? miért nem jó, ha békésen beléd szeret és jóságvan?

2012. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Kedves csalódottak! Sajna ki kell (még jobban) ábrándítanom titeket: a női praktikák akkor is női praktikák, ha a nő sem tud róla! Anyukátok és nagymamátok is használta őket!

Kedves Kérdező! Szerintem is a "cicázós" játék a legjobb, csak ne húzd túl sokáig! Amúgy meg attól, hogy megőrül érted még nem szeretett beléd! Az elsőhöz tökéletesek a női praktikák. A másodikhoz már TE kellesz! (Jah, és vigyázz kivel játszadozol, mert még a végén te fogod magad megégetni... Tapasztalat! :( )

2012. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
a fiúk jobban szeretik, ha inkább őszintén szereted őket, nem pedig azzal a feltétellel, hogy te jársz jobban..
2012. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!