Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek a gyorsabb folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a gyorsabb folyamat érdekében, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Csak röviden leírom..2 barátom volt eddig..az elsőért 2 évig harcoltam, és utána megadta magát és együtt voltunk másfél évet! a másodikért 1 évet, és együtt voltunk 1 év 1 hónapot...Én így leszek szerelmes (és elég sokan rajtam kivül sajnos) és most kb 1 éve nem éreztem ezt és meg törtét. megismertem egy fiút..aki kell, és tudom h nem fogok megállni míg meg nem szerzem :/ beszélgetünk sokat, tetszem neki én is..csak most lett vége egy hosszú kapcsolatának..és ez is gondot okoz sztem :S egy szó mint 100 szerelmes vagyok és kell..és minél hamarabb akarom elérni nem akarok megint évekig várni :S kritizálásokkat ink ne írjatok! köszi előre is a válaszokat :)
2012. júl. 21. 03:06
 1/8 anonim válasza:
Egy alkalommal súgd a fülébe, hogy $z€tk¥rhatja a p!n@d. Persze csak ha akarja! Nekem ez bejönne.
2012. júl. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oké,akkor nem kritizálok,de a pasik sem távirányítóval működnek.Ki kell várni a vásárt a napjáig.
2012. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csábítsd el, halk zene és egy pohár bor mellett!
2012. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ígérj neki fűt, fát...
2012. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értelmesebb válaszok??? :S amit meg is lehet tenni..nem vagyok annyira merész h én hívjam randizni..ennél én szerényebb vagyok :S
2012. júl. 21. 15:50
 6/8 anonim válasza:
Hitesd el vele, hogy ő a szupermen. Hogy értsed, minden szavától ájulj el (persze ez roh@dt mocsok dolog). De vigyázz mert 18 év alatt könnyű túljátszani a szerepet!
2012. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyébként ha nem tudsz rá várni másfél évet akkor valóban szereted?
2012. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen valóban szeretem..és pont ez az h hamarabb akarom meg kapni :S de hát türelmes vagyok ugyis..akármit mondok :)
2012. júl. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!