Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjatok tippet! Mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tippet! Mivel lehet az őrületbe kergetni egy férfit úgy h közben belém szeressen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 21:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Engedd közel magadhoz,majd utasítsd el..

Mutasd, hogy tetszik,máskor meg légy közömbös.

2012. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 analdisztroj válasza:
73%
lődd le BF3ba!
2012. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Csöngess fel hozzá hajnal félkettökor,egytraktorral,(lehetöleg 4 hengeressel)majd ha elsöre nemjönneki dobd be pártéglával az ablakát.ez az őrületbe kergetös része,utánna ha leszopod szerintem beléd is szeret..:D
2012. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Nincs szukseged tanacsra, a kerdes maga bizonyitja, hogy tokeletesen jo uton haladsz a cel fele!
2012. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Ebern válasza:
romantikus sajátfőztöd vacsorával. Minden férfi szive gyomorral működik
2012. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Bogoj válasza:
52%
éjszakánként lopózz a közelébe, és verd fejbe egy léccel, majd szaladj el. ha ezt egy héten keresztül mindennap megcsinálod, lehet, hogy nem fog beléd szeretni, de az biztos, hogy az őrületbe kergeted.
2012. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 vaszily katalin ***** válasza:
légy kedves,jo hozá akoris ha ö nem az,ez házaságba jó.ne álázkodj meg semi kincsért se.enged a képzeletbeli kötelet el,halgasd meg vegye tudomásul hogy te végighalgatad s felfogtad s közbe kicsit néha enged az egyik füleden be a másikon ki,s sokat mosolyogj.ha veszekszik veled hagyd ott de nemenj tul meszire,ha megért utánad megy s átölel.hihihi :) SOK SIKERT.
2012. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
jaj de hülye vagy, hány éves vagy, 12???????? az idegesítés kb abban a korban működik, de sztem neked jobb ha még babázol.....ha meg idősebb vagy akkor eléggé sajnállak h nőies módszerekkel képtelen vagy közeledni felé
2012. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát a vacsorázós ötlet volt a legsz@rabb :-( Hisz még a figyelemfelkeltés a cél, hol van az még, hogy a pasi felmenjen a lakására egyáltalán!!!! Viszont volt sok jó ötlet. Egy biztos, ne reagálj rá átlagosan, a pasik mindig a különlegeset, a "mást, mint az átlag"-ost keresik. Tehát a cicázás első lépésben jó ötlet. Azaz az egy lépést előre, kettőt hátra. De ne hármat, hogy utol tudjon azért érni. :-)
2012. okt. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én pasi vagyok. És azt mondom neked, ez attól függ, hány éves a pasi. Amikor fiatal voltam, tini vagy legalábbis 25 alatti, akkor engem leginkább az tudott az "őrületbe kergetni", ha szexuálisan vonzó volt a csaj. Azaz öltözködj szexi módon, mutogasd azokat a testrészeidet amik nagyon csinosak, de azért ne ringyósan, ne nagyon kihívóan, és főleg ne úgy hogy gyanús legyen hogy direkt teszed. Ha azonban a fószer már idősebb, akkor ez úgy van, magamról tudom, hogy a szépség akkor már másodlagos a férfinak, mert már nem minden esze csak a dugáson jár. Addigra ugyanis már valszeg nem szűz kisfiú, tudja hogy az milyen, s már másra is vágyik a nőben. Ilyenkor is fontos persze hogy a nő ne legyen egy bányarém, de ha legalább átlagos megvan a külseje akkor már semmi gond, és csak arra kell figyelnie, hogy minél több érdeklődést tanúsítson a férfit érdeklő témák iránt! Minél több őt érdeklő témakörben mutatsz felé minél több és meggyőzőbb érdeklődést, annál inkább az lesz a meggyőződése hogy te vagy az IGAZI, s annál inkább az lesz minden vágya, hogy megszerezzen téged. S nemcsak egy dugás erejéig, de akár feleségnek is. Persze le is akar majd fektetni, de ha hihetetlen is a számodra nem ez lesz a fő célja, hanem hogy megszerezzen téged örökre és végleg! De ehhez tényleg az kell hogy nagyon érdekeljenek téged a férfi hobbijai, légy tájékozott mindenben ami őt foglalkoztatja, azaz lehetőleg legyen azonos a politikai nézetetek, a vallásos meggyőződésetek, ha őt érdeklik mondjuk az autók, a bélyeggyűjtés vagy a számítástechnika, akkor téged is érdekeljen az, és így tovább, mert hosszú távon úgysem tudsz kielégítően alakoskodni, de nem is érdemes mert az neked is megterhelő lehet idegileg/érzelmileg, nem élveznéd, azaz ez csak akkor működik ha amúgy tényleg egymáshoz valók vagytok.
2012. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!