Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a káromkodó lányokról?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én is próbálom mellőzni a csúnya szavakat.Ha ő is próbálja és néha néha káromkodik az nem baj.De ha folyton akkor már elég gáz
2012. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nekem bejönnek nagyon. Pont hogy az a jó. Nyilván itt most nem a minuszba sikló IQ-val rendelkező 6 általánost végzett véglény tahó banyákról van szó! De egy intelligens, viszonylag okos, jobb módú nő ha tud lazulni, tud káromkodni, nem akad ki rajta, ha a palija is trágárkodik az egy kifejezetten jó jellemvonás szerintem. Nem tudnám magamat elképzelni egy olyan prűd, szende dögunalom nővel, akihez ha beszélek, és trágárul akarom kifejezni magam, akkor nekiáll besértődni, leparasztozni meg "hogy beszélsz+ ezni. nekem ez unszimpatikus. Nem a kifejezésmódtól lesz valaki bunkó egyébként. Ha a nő meg mégis ezt gondolja, az nem hozzám való. Az ilyen túl jól nevelt sznob lányokat akik nem értik a poént sem nem nagyon kedvelem.
2012. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Kiábrándító.

Mint pl. a részegségtől hányó is.

2012. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A legvisszataszítóbb dolognak tartom egy lányban, ha káromkodik. Én sem káromkodom soha, pedig pasi vagyok.
2012. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Aki csak káromkodva tudja kifejezni magát, az unintelligens és bunkó. Aki törekszik arra, hogy lehetőleg szépen fejezze ki magát, azt értékelem. Persze ha néha kicsúszik a szájából egy-két csúnya szó, az nem baj, megesik, de aki úgy beszél, hogy ömleng belőle a ronda beszéd, az felejtős!
2012. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Részemről a lányokban rejlő legvisszataszítóbb tulajdonság...
2012. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yugym ***** válasza:
21%
Semmi csak illetlen egy lánytól kicsit ront az imázsán....xd
2012. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!