Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltak az ilyen lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Nos lehet hogy kicsit hosszú lesz,de próbálom röviden leírni..Kb egy éve facebook-on bejelöltem egy lányt mert megtetszett,meg láttam már élőben is..

Ráírtam,és nem válaszolt..többször is megcsinálta velem ezt hogy nem írt vissza,és én feladtam..

Az a gáz az egészben hogy 12-13 éves "kislány" aki elég csinos..de pasija nem mindíg van..néha-néha reggelente egymás mellett megyünk el..de én nem akarok jelenetet rendezni,csak azért kicsit visszatetsző hogy miért nem írt vissza...

Kb ennyi amit akartam, a véleményemet ha úgy lessz kifejtem bővebben is..de most rátok vagyok kíváncsi.

megjegyzem tuti h nem jövök be neki ezzel tisztában is vagyok..na de akkoris..


2012. szept. 19. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Rs. ***** válasza:
Szerintem annak a kislánynak hülye felfogása van. Mert, ha nem is jössz be neki.. lehet, hogy egy nagyon jó barátságot is elveszített..
2012. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

haha..xD

16 éves fiú vagyok.! :D

2012. szept. 19. 14:45
 4/19 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj de ha nekem nem jon be valaki, akkor nem irok neki vissza, miert is tennem.
2012. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát igen..de már elnézést..de hogy lehet valaki ennyire ekkora bunkó?...
2012. szept. 19. 14:46
 6/19 A kérdező kommentje:
Pont azért..Neked hogy esne ha valaki nem írna vissza,akitől azt várnád hogy visszaírjon??..
2012. szept. 19. 14:47
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért írtad a kislányt idézőjelbe?
2012. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát mert szerintem 12 évesen még kislány..nem mintha én felnőt ember lennék,de azért van külömbség egy 16 meg egy 12 éves között..szerintem..:)
2012. szept. 19. 14:50
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az miért lenne bunkoság, ha valaki nem azt teszi, amit te elvársz? Te mindig azt teszed amit elvárvak töled?
2012. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Gondolom,ha visszaírta volna,hogy semmi esélyed nála,akkor meg azért lenne bunkó?!
2012. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!