Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltak az ilyen lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Nos lehet hogy kicsit hosszú lesz,de próbálom röviden leírni..Kb egy éve facebook-on bejelöltem egy lányt mert megtetszett,meg láttam már élőben is..

Ráírtam,és nem válaszolt..többször is megcsinálta velem ezt hogy nem írt vissza,és én feladtam..

Az a gáz az egészben hogy 12-13 éves "kislány" aki elég csinos..de pasija nem mindíg van..néha-néha reggelente egymás mellett megyünk el..de én nem akarok jelenetet rendezni,csak azért kicsit visszatetsző hogy miért nem írt vissza...

Kb ennyi amit akartam, a véleményemet ha úgy lessz kifejtem bővebben is..de most rátok vagyok kíváncsi.

megjegyzem tuti h nem jövök be neki ezzel tisztában is vagyok..na de akkoris..


2012. szept. 19. 14:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg nagyképűség amit csinált..azthiszi hogy ha szép akkor ő "bármit megtehet"..persze én nemvagyok senki hogy nekem viszakeljen írni..
2012. szept. 19. 15:00
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Mi a p*csát akarsz te egy 13 évestől?!!
2012. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem akart veled beszélgetni. Szerintem ez érthető, tekintve, hogy egy 12 éves kislányról beszélünk, te meg egy nagy 16 éves cula vagy. Aki még ráadásul nem is tetszik neki. Ha nekem ír valaki egy üzenetet, akkor még nem fogom kötelességemnek érezni, hogy válaszoljak neki ha abszolút nem érdekel az illető. Pláne ha valami "Szia, mizu?" szintű csevejről lenne szó.
2012. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hmm..te hogy kezdenél egy beszélgetést kedves utolsó? :)
2012. szept. 19. 15:56
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

Ne pattogj már... Nem kötelessége visszaírni, miért tenné, ha nem akar beszélgetni veled. Azért akarsz jelenetezni mert nem kíváncsi rád? Hát nekem rólad van meg a véleményem. Attól még messze nem nagyképű, meg nem tehet meg akármit, mert nem ír vissza.

Unszimpatikus embereknek én se szoktam válaszolni.

2012. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Örülök hogy megvan rólam a véleményed.! :)
2012. szept. 19. 17:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Inkább reggelente kellett volna köszönnöd, nem irogatnod neki, talán azt többre értékelte volna.
2012. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Hogy kezdenék egy beszélgetést? Egy olyan valakivel, akivel életemben az előtt két szót sem beszéltem? Hát biztos nem úgy hogy Szia, mizu?. Szia, ez az meg amaz vagyok. Ezt és ezt szeretném. Blablabla, stb... Miért, szerinted mit lehet arra felelni egy vadidegennek hogy mizu? Legfeljebb azt, hogy "semmi". És ez már egy roppant unalmas és vontatott beszélgetés kezdete általában.
2012. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ezzel csak félig válaszoltad meg a kérdésemet kedves utolsó.
2012. szept. 20. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!