Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen flegma csajok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen flegma csajok miért néznek le mindenkit?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy ezek a cicababák miért gondolják, hogy ők a világ teteje. Az IQ-juk, műveltségük a béka s*gge alatt, nem értenek semmihez, nincs más témájuk, csak az aktuális divat-dolgok, mégis úgy viselkednek, mintha legalábbis ők lennének az elit elitje, és olyan emberekkel viselkednek lenézően, akik amúgy 1, teljesen korrektül viselkednek velük 2, messze fölöttük állnak agyilag.

Ennek mi az oka? Miért gondolnak maguknál kevesebbnek mindenkit?


2012. okt. 24. 09:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert annyira fejlett az ember,hogy nem tud nemet mondani az ösztöneinek?Ugyan,csak nem akar lemondani a jó ribancokról senki,és szerintem a kérdező is szivesen kezelgetne egy ilyen flegma csajt,ha lenne rá pénze.
2012. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek az lehet a baja hogy ő nem kell ezeknek a nőknek! Ha jól nézne ki vagy lenne pénze ő is egy flegma de szép nőt szedne össze.
2012. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nő a kérdező, de lehet, hogy tévedek.
2012. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

11:34, ez azért egy eléggé sarkított nézőpont, nem? Ennyi lenne az ember? A kinézete meg a szociális státusza összege?


Többieknek: Férfi vagyok, és volt már dolgom ilyen csajjal, de amúgy valóban, kb attól függött, hogy milyen első benyomást tettem rá. Amikor úgy próbálkoztam ilyennél, hogy teljesen normálisan, hétköznapi cuccban közelítettem meg, általában ja, elküldött, semmibe vett.

Amikor a kollégáimmal mentünk szórakozni céges buliról, kiöltözve, akkor meg le se lehetett vakarni, amelyikre rámentem.

Tényleg jól néznek ki az ilyenek, meg alkalomadtán jó felszedni egyet, de el nem tudom képzelni, hogy valakit hosszútávon nemhogy kielégítene, de már azt se, hogy ne idegesítené.

2012. okt. 24. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!