Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk a kettő közül mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a kettő közül mikor választanátok a lányt? (lent)

Figyelt kérdés

Mondjuk adott egy lány aki, mikor nincs rajta sehol semmi kis hájszerűség akkor ruhában jó az alakja de a nyakánál látszanak a csontok és a bordái is, melle nem nagyon van.

viszont ha meghízik úgy 7 kilót akkor nem látszanak a csontjai nagyobbak a mellei is viszont a csípőjén lesz egy kis oldalháj.

nem 100 kilós csajt kell elképzelni, hanem 1. esetben 170 centi/47 kiló 2.esetben 170/54 kiló.

Melyik esetben választanátok ha választanátok? Inkább nagyobb mell kis oldalhusival, vagy kis mell husi nélkül?


2012. okt. 20. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
mind2
2012. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt látni kéne.Inkább az első.
2012. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha jól értem,neked van az a 7 kilód,hogy honnan veszem?az első kidolgozatlanabb,csak másfél sor,az is csak felszínesen érinti a csajt.A második,az pontos számokat tartalmaz.Szerintem nem ezeken a dolgokon múlik,kivel jár az ember,nálam legalábbis.De 7 kiló zsír,az nem olyan marha sok,de a vékonyakat főleg mostanság,mindenki csípi.Szóval akármelyik lehet.
2012. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább a második az a jó egy lányon ha van mit fogni mert egy jó nő domborulatok nélkül olyan mint 1 jó farmer zseb nélkül és az nélkül hova rakod be a kezed!! :D és ki akar egy csontvázzal lenni már bocsi de a második 5X jobb :D
2012. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én vagyok mindkettő csak 3 hónapja még 7 kilóval kevesebb voltam. akkor sem éreztem magam rondának, most sem csak kíváncsi vagyok hogy a pasiknak melyik tetszik jobban, ha nagyobb a mell és a csípőn van egy kis zsír vagy ha sehol semmi zsír :D

mert én sajnos így hízok, hogyha felmegy 1-2 kiló akkor az mellben és csípőben látszik. ilyen homokóra alakú vagyok vagy minek mondják.

2012. okt. 20. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első!! nem szeretem a nagy mellet, inkáb legyen vékony és sportos :) 170/47kg az tökéletes nekem:$
2012. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy lenne.Ne a fiúk kedvéért hízz meg vagy fogyj le!
2012. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mind2 jó;)
2012. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik tetszik! :)


20f

2012. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!