Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor érnek véget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érnek véget?

Figyelt kérdés

Tudja valaki, mikor szoktak az ELTE BTK-n (Múzeum krt) az előadások véget érni?

Van egy lány, aki tetszik, és szeretném megvárni, de nem tudom, mikor jönnek ki a hallgatók kb. :)

Az igazság az, hogy nem tudom, hogy nappalin jár-e egyáltalán. Angol tanári szak van levelezőn is?



2012. okt. 20. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A kar honlapján biztos van órarend.
2012. okt. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyetem nem olyan, mint a középiskola, hogy szeptember 1-jén kiosztják az órarendet, minden óra egy időpontban van és mindenki végez kettőkor és kijön. Én pl az utolsó két évben nem jártam semmilyen órára. Az órákat rendszeresen elpakolják a megadott időpontról, az ember random módon jár be, szóval ez nem egy járható út, ha csak nem akarsz egész nap az Astorián dekkolni.


Amúgy igen, van levelezőn is.


24/N

2012. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Azt nem tudod, hogy valahol hallgatói névsor található? Hogy kiderítsem, hányadik évfolyamos, ilyesmi?

Azt terveztem, hogy rózsával várnám, mikor kijön, és úgy hívnám randira. :)

2012. okt. 20. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy odamennél hozzá (úgy, hogy gőze sincs ki vagy) egy szál virággal és randira hívnád, ne csodálkozz, ha lepattint. Még azt hiheti, hogy minden 3-4 lányt leszólítod ilyen formában. Mikor sulis voltam, egyszer láttam egy gyereket pezsivel-rózsával a kezében és sorra szólította le a lányokat. Hát az elég gyaggyant volt.

Vigyázz, nehogy olyan helyzetbe kerülj, hogy azt gondolhassa, hogy nem kifejezetten őt vártad, mert nehéz lesz kimagyarázni.

2012. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, én mindenre fel vagyok készülve. :) Nem szokásom nyomulni, szerintem tetszene neki a rózsa, aranyos lány.
2012. okt. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!