Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érnek véget a hosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érnek véget a hosszabb, tartósabb, évekig tartó párkapcsolatok?

Figyelt kérdés

Igazábol csak 21 éves lány vagyok és most két éve van baratom....Van egy kis probléma...hosszú lenne leirni...Mindenesetre az érdekelne hogy kinek miért, mi okból ért véget kétévesnél hosszabb párkapcsolata? Kort es nemet legyszi irjatok!

Olyan esetekre lennek kivancsi hogy fokent hogy mi tortent ha a lany a baratja mellett kezdett megszeretni egy masik ferfit is....es mindketot tista szivbol szereti..ilyenkor mi alapjan szakitottak egyikkel masikkal? Igazabol minden szakitasi indok erdekel.Kivancsi lennek miert mennek szet olyan parok akik evek ota szeretetben elnek..mi okoz torest egy kapcsolatban.Valamint ti minden hosszabb kapcsolatotoknal ugy ereztetek hogy vele el tudnad kepzelni az eleted?Volt mar hogy feltel valtani mert mi van ha megbanod? Remelem ertitek mit akarok kihozni ebol az egeszbol...segitsetek!Koszi21 L


2009. okt. 5. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Mi a párommal 4 évig (plussz-minusz pár nap) voltunk együtt...Nálunk az volt a gond, hogy megijedtem, hogy úristen most vele kell megöregedni?! Na ez nekem nem kellett, és beregeltem egy oldalra, nem társkereső! Ott megismertem egy srácot...taliztunk, beszélgettünk és azon kaptam magam, hogy összejöttünk! :) Már jártunk 10 napja mikor megmondtam az előzőnek, hogy legyen vége...

Azóta a mostani párommal közel fél éve vagyunk együtt és minden tök jó! :)

Egy 22 éves lány...

2009. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Es nem felsz hogy ez egy ordogi kor?Hogy orokke igy be fogsz sokkalni? Lehet amugy en is reszben hasonlo eset vagyok....Nem felsz hogy majd megint ujra vagysz vagy majd rajossz hogy jobb volt a regi? Nem fajt szakitani a regivel?Nem zavar ha mar o mas lannyal van?Bocs hogy ennyi kerdesem van de nem akarok rosszul donteni!
2009. okt. 5. 21:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek, mert most az álom-pasimmal járok! Hülyén hangzik, de ilyen pasi tetszett már évek óta és most tessék, itt van... :)

Nagyon nehéz volt kimondani, hogy vége, mert azért 4 év mégis csak 4 év! :( Kicsit fáj, hogy van barátnője, de kárpótol a mostani párom! :)

Semmi baj, kérdezz csak...segítek szívesen! :)

1. voltam... :)

2009. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Es a ket srac nagyon kulonbozik?En annyira felek hogy megbannam ha szakitanek...
2009. okt. 5. 22:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nagyon! Nagyjából egy a stílus! Csak hát...nekem a gyengém a hosszú haj és a motorozás, és most megkaptam! :) Az exemnél 3 és fél évig kellett könyörögnöm, hogy növessze meg a haját! :( Most, hogy vége (a mostani barátnője miatt) növeszti a haját! Többek között, ezért sem fáj már annyira...

Hidd el, nem fogod megbánni! Csak jól gondold át! Mérlegelj! És ha az újnál döntesz az elején kicsit (nagyon) rossz lesz, mert minden emlékeztetni fog a régire, de idővel elmúlik! :) A lényeg, hogy ne menj vissza hozzá, ha már egyszer vége, mert a felmelegített töltött káposzta nem az igazi! ;)

Még mindig az 1. voltam... :)

2009. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy belegondoltatok, hogy mit érezhet a másik fél? Nekem nagyon rosszul esne, ha így kihajintanának.
2009. okt. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
két hete elhagyott a párom, két és fél év után. az ok az volt, hogy besokallt. igaza is volt, de nem értem miért nem lehetett esetleg MEGBESZÉLNI velem. rossz időszakom volt, sokat veszekedtem vele, persze pár perc után már kibékültünk, csak sok voltam. őrülten szerettük egymást, még most is megtennék érte mindent. sokan inkább szakítanak, mint hogy helyre tegyenek egy amúgy mindenben "tökéletes" kapcsolatot...
2009. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

ha nem szereted mar ,hagyd el.ha szereted,oldjatok meg a problemaitokat.ennyi.

az elso valaszado meg egy kis lotyo lehet....ugral egyik f@szrol a masikra...

2009. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

az első kérdésedre szimplán annyit válaszolnék hogy nem tudnak az emberek párt választani.

ha kinézetre oké a lány akkor egy fiú már hajlandó összejönni vele. Ugyanez lány esetében egy kicsit bonyolultabb, de ha elcsavarják egy lány fejét akkor a lány azon nyomban képessé válik megindokolni önmagának hogy miért is jön be neki a srác. Van a szerelem ami mint tudjuk kémiai hatás tehát elmúlik max 2év alatt.

Ezután vagy továbbmélyül a szeretet vagy jön a szakítás.

A párválasztásban az a probléma hogy a személyiségek nem egészítik ki egymást nagyon sok esetben és ez idővel előbújik és baj lesz belőlle.

Jakomo 25f

2009. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Pszichológiai okok. Az ember egyszerűen ilyen. Átlagosan 3 évig bírják ki az emberek egymás mellett. Persze ez lehet tovább is, de annak már inkább erkölcsi töltete van. Meg persze elhatározás.

Soha nem leszel már olyan szerelmes mint az elején. Egyszerűen már ismered, és semmi újat nem tud már mutatni. Az ember genetikailag arra van kódolva, hogy minél több utódot nemzzen, és nem arra, hogy egy ember mellett élje le az életét. Úgyhogy előbb utóbb ez bekövetkezik amit írtál. Ekkor vagy azt lehet tenni, hogy kitartasz mellette, és lemondasz minden jóról és élvezetről, vagy megcsalod, más emberek után érdekelődsz stb. AZ utóbbi a jobb általában.

A párok elején még toleránsak egymással, de miután már kiismerik egymást, egyre türelmetlenebbek lesznek, és hajlamosak összeveszni olyanon, hogy nem hajtja le a WC ülőkét stb.

Előbb utóbb mindenkivel ez történik. Kérdés az, hogy mennyi idő után...

2009. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!